Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Ipak Googlebot problema

  1. #1
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    67

    Default Ipak Googlebot problema s bračnim mapa

    Ipak uzimajući puno od:

    66.249.65.7 - - [23/Jan/2010: 04:00:45 0100] "? GET / ja / Sv / showthread.php t = 6853 & page = 2 HTTP/1.1" 200 195783 "-" "Mozilla/5.0 ( kompatibilan, Googlebot/2.1, + http://www.google.com/bot.html) "
    Ja mogu vidjeti Google već indeksirane kao krivo veze (iz vremena kada vbseo kanonski je onemogućen jer ne rade), a možda su ponekad propitivanju neke od njih. No ovaj URL dosent čini se da u indeks već toliko Google je uzimajući ga iz somwhere.

    Pokušajte i otići na link ( お気に入り の 開幕 戦 - ページ 2 ), A Prelazak mišem zastave, vidjet ćete krivo URL-ove na stranici izvor.

    Neki linkovi na takve stranice su normalni neki nisu (tražiti / PA / Sv u izvoru). Odlazak na dvostruko zastavu link će ići na prvi jezik u dvokrevetnoj mapu i kanonske link corrosponding na prvi jezik mape u url = ispravan jezik. Dakle bug nije tako loše - nadamo Google će u skladu s kanonskim URL. No, još uvijek je malo neuredan

    1. Moramo pronaći uzrok kako se takve veze nastaju oko i spriječiti ga iz događa.
    2. Moramo ispraviti zastavu veze kada Googlebot doći do takve stranice jer već imaju takav URL-ove u indeksu (što znači rješavanje 1. Neće spriječiti 2.).

    vbetflag-pitanje čini se da je ok
    Zadnji uredio krisp; 23-01-10 na 05:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    To nije vBET problem više. Kao što je napisao Google je potrebno iz vlastitih izvora - vBET ne generira takve linkove više (ako vam to ne - molimo imajte na umu, a mi ćemo to ispraviti, ali kao što sada znamo ovo pitanje je riješeno).

    A zastave su ispravni - na ovom linku ja je jezik, a ostatak se tretira kao normalni URL-a, tako da sv je samo imenik, to je razlog zašto je uključena tamo.

    Morate ići na. Htaccess datoteku i dodati pravilo koje će preusmjeriti sve takve zahtjeve na zahtjev s jednim lang koda. Nakon nekog vremena Google će ga ažurirati i problem će nestati.

    Ovdje je takva pravila (nije testirano jer na našem forumu, kao URL-ovi ne rade):
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ http://%{HTTP_HOST}/$1/$3 [L,R=301]
    Molimo ga dodati prije vBET pravila i test it odmah. Nakon nekih ljudi, dok (u Google to može biti i do nekoliko mjeseci), ovo pravilo neće biti potrebno više tako da ćete ga moći komentirati i vidjeti ne pitanje vraća ili ne.

    Javite nam se to radi
    Zadnji uredio vBET; 24-01-10 na 19:22.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    67

    Default

    Hvala Prepisivanje pravilo preusmjerava na:

    / Ja / showthread.php
    (Nedostaje ono što dolazi poslije php)

    Korištenje htaccess:


    Na RewriteEngine

    RewriteRule http://% {} HTTP_HOST / $ 1 / $ 3? [L, R = 301]

    RewriteRule index.php? jezik = $ 1 [L, QSA]

    RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [L, QSA]

    RewriteRule ^ ((urllist | Sitemap) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

  4. #4
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    67

    Default

    Radovi bez "?" na kraju. Hvala!

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Da - to je samo pogreška pri upisu - žao za to i drago ga pronašli

    Ja ću to ispraviti u prethodnom post pa će drugi vidjeti dobro rješenje odmah

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •