Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 2 od 2

Thread: Korisnici će biti preusmjeren na španjolski prijevod

  1. #1
    Član
    Registracija
    Studenog 2009
    Postovi
    75

    Default Korisnici će biti preusmjeren na španjolski prijevod

    Text automatically translated from: German to: Croatian
    Translated text
    Pozdrav,

    Imam sljedeći problem, a iako sam korisnik iz Španjolske, koji govori njemački.
    Jer on želi izgledati na forumu na njemačkom jeziku, a ne španjolski (ja sam izabrao za preusmjeravanje na vBET userLanguage Pojačani) u kontroli on ima svoj postavljen kao zadani jezik na njemački. Ali on je još uvijek na španjolskom, a ne proslijediti njemački prijevod?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Kada je prisiljen preusmjeravanje na, onda je napravio prije nego što korisnik je provjeriti - to je zato što radi za prvi zahtjev - prije nego što korisnik prijavljeni Ne možemo vidjeti jezik korisničkog zadani ako korisnik nije prijavljen još, jer djeluje kao gost tada.

    Prisilno preusmjeravanje radi u skladu s korisničkim postavkama preglednika. Na taj način možete isključiti prisiljena preusmjeravanje ili zatražiti ovog korisnika da promijeni postavke preglednika jezik. Također preusmjeravanje odvija tek na početku - nakon prvog zahtjeva korisnik može ići gdje god on želi.

    To nije bug - to je samo radi na ovaj način.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •