Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 6 od 6

Thread: Svi oglasi nestati, potrebna pomoć:)

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    15

    Cool Svi oglasi nestati, potrebna pomoć:)

    Sam instalirao najnoviju verziju 2.4.1 na mojoj testnoj stranici. Imao sam malo problema stavljanje zastave i na kraju su se pojavili ispod ili na dnu ispod Navbar oglasa.

    Prijevod izbor i djelovanje je bio fantastičan, a zatim sve nagli oglas i zastave nestali.

    Ja invaliditetom proizvod, ništa nije dogodilo, još uvijek nedostaje oglas. Tada sam uninstaled proizvod, još uvijek se ništa nije dogodilo, nema oglasa. Ja uklonjena sve datoteke koje se odnose proizvoda. Sada imam svoj oglas natrag.

    Bilo koji sugestija će biti vrlo velik dio poštovati.

    Hvala,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Vrlo čudno, ali ako je još uvijek problem s oglasima nakon vBET bio onemogućen to znači da nije kriv vBET (mod ne radi ništa, kada je onemogućen - vBulletin brine o tome). Pogotovo da je radio na početku i samo zaustavio u neko vrijeme (kao što sam razumio).

    Možete li to reproducira? Molimo instalirajte vBET ponovno i ponovno kažem to dogodilo?

    To bi mogla biti neki privremeni problem s AdSense.

  3. #3
    Junior Member
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    15

    Default

    To je ono što sam mislio previše. Nije nikakvog smisla, to je razlog zašto sam pitao. Učinit ću ponovno sutra ujutro (moje vrijeme). Ja ću pustiti te znati što se događa.

    Hvala,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Velik

  5. #5
    Junior Member
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    15

    Default

    Dobra vijest, instalirati ide dobro i bez greške. Do sada je, nakon oko sat vremena za ispitivanje, bez gubitka oglasa

    Mrzim ovaj dio .... ALI,

    1. Primijetio sam da je prilično sporo, a ne brzo kao što je na ovim stranicama. Ja trebala da je nadogradnja značajka

    2. Sam pronaći neke anomalije na forumu kategorije, Testirao sam sa IE8 i Chrome. Oba imaju različite anomalije.

    3. Je li NavBar gumb dostupan samo na vBET 3.3.?

    Slobodno gledati na poligonu MyCockpit.org - Početna

    Ako želite da kopaju dublje, javite mi putem e-pošte, će također biti drago da beta testiranje vBET 3,3. mjesta na mojoj testnoj stranici.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    1. Slobodan inačici je sporiji. vBET 3.xi plaća i to je više optimizirana.
    2. Molimo, otvorite novi thread za to i to opisati više
    3. Ako ste mislili padajući izbornik sa zastavama - onda da.

    Imajte na umu da vBET 3.3.0 neće biti spreman za vB4. Plaćeni verzija vBET će biti spreman za vB4 u ožujku.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •