Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Kako isključiti vbet i držati prijevode?

  1. #1
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default Kako isključiti vbet i držati prijevode?

    Bok može li mi netko reći kako isključiti vbet, ali i zadržati sve prijevode nego postove povratkom? Imam posvećena poslužitelj 2.6Ghz 12MB cache memorije *** Ram i dalje je visoka opterećenja, a ponekad i previše, ja sam učinio sve optimiziranje taj je objavio oko, ali to je napravio malu razliku, jedini način da ga sniziti sada će biti blokirati tražilice koja naravno značilo smrt naše zajednice.

    Dakle, ono što želim učiniti je vratiti samo pomoću vbseo, ali i zadržati sve prijevode sam dosad. Može li mi netko savjetovati molim?

  2. #2
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Bok
    vBET ne podržava ne prevodi nove postove. Možete pokušati produžiti Udar predmemorije TTL, to će utjecati s manje višerazinski korištenje, ali sadržaj za gosta neće biti na dan.
    Sam ispit vrijeme odziva od websitepulse.com i orignal stranici je: 1,018, a za prijevod (kao gost) 1.151, dakle možda bismo mogli uzeti u obzir possiblie drugi razlog zašto je forum radi tako sporije.
    Zadnji uredio r.dziadusz; 15-04-12 na 12:49.

  3. #3
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Bok ispričavam se ja nisam bio natrag na ovo prije, ali najviše puta kad sam pokušati svoje stranice njegova dolje.

    Moja lokacija ne radi sporo, ono što ja govorim je opterećenje je visoka, uvijek kad imam vbet u uporabi, ako ja vratiti vbseo kao standard opterećenje padne, ja sam se preselio na sever koji sada ima * *** Ram i 3.2GHz procesor (Quad Core).

    Pitao je, je li bilo kako za zaustaviti vBet prevođenje više ostavlja prijevodi koji su već u cache i baze podataka tako da ljudi još uvijek mogu posjetiti www.mysite.com / fr / mythread_content.html i vidjeti francuski prijevod koji sam već za njega.

    Prevođenje postaje preskupo, i Google i Microsoft sada su plaćeni prijevode, nema previše od Apertium i opterećenja poslužitelja. To je razlog zašto, za sada bih ga isključiti iz prevođenja dalje, ali još uvijek omogućiti korisnicima da vide već prevedene sadržaja, ja razumijem da 'neće biti novi prevedeni sadržaj i prijevodi će biti stara, ali kao sadržaj svakog prevedenog posta ne mijenja (korisnici ne mogu uređivati svoje postove) nema problema.

    Pozdrav,
    Simon

  4. #4
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Pitao je, je li bilo kako za zaustaviti vBet prevođenje više ostavlja prijevodi koji su već u cache i baze podataka tako da ljudi još uvijek mogu posjetiti www.mysite.com / fr / mythread_content.html i vidjeti francuski prijevod koji sam već za njega.
    Nema takve opcije u vBET. Ali ako želite samo zaustaviti prevođenju novih postova - bez promjene foruma-efikasnost - samo maknuti sve tipke/prijave itd iz svoje vBET -> adminCP -> prijevod pružatelja - ako nema davatelja usluga neće biti novih prijevoda, ali vBET će koristiti stare prijevode za jednom prevedene postove

  5. #5
    Član
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Mjesto
    Atlanta
    Postovi
    39

    Default

    Pokušajte balansiranje opterećenja ... Koristite dva poslužitelja. CDN može pomoći previše.

    Plus umanjiti, i koristiti caching programe kako bi se omogućilo cache preglednika za tjedan dana.
    Opcode caching putem memcache je najbolja opcija, jer možete Oblak više poslužitelja zajedno, ali APC je još jedan dobar izbor

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •