Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 11

Thread: Ne može se isključiti vBET? (Hitno)

  1. #1
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default Ne može se isključiti vBET? (Hitno)

    Pozdrav svima Ja sam pokušava pronaći problem koji je postalo jasno prije otprilike tjedan dana, za tu svrhu trebam onemogućiti sve plugin-a, međutim, kad sam isključiti vbet forum ne teret na sve, samo potpuno praznu stranicu?

    Može li netko pomoći što trebam učiniti hitno, jer moj forum stil je slomljena za goste.

    Pozdrav,
    Simon

  2. #2
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Michael, ako čitate ovo još uvijek imate pristup admin, pogledaj forum u odjavio / status gosta i vidjet ćete styling nedostaje, prijavite se i styling je tu, to je razlog zašto mi treba onemogućiti vbet eliminirati ga kao possibile uzrok.

  3. #3
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Hi Michal trenutno radi radionicu, on će vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku, ali ovdje je ono što ja imam za tebe, kako onemogućiti vBET:

    1. To Onesposobiti u Admin CP
    2. Komentar vBET pravila. Htaccess. Ako se ne sjećate koje su oni onda provjeriti u vBET paket u do-not-upload/tools/redirecting-rules imeniku
    3. Vrati integracije promjene u vbseo datoteka. Najlakši način - samo upload izvorne datoteke. Ako nemate zip - ga preuzeti davatelja stranici. Najteže način - samo otvoren readme.html u vBET paket i tamo ti točno opisao što je napravio promjene - upravo to učiniti u suprotnom smjeru.

  4. #4
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Hvala na odgovoru, ja sam snijeg pod s radom u ovom trenutku tako da je moj stil forum za goste imat će ostati slomljena do sutra gdje ja mogu obavljati ovu akciju, iako ja ne imati sumnja da je to vrlo najnovije vbet uzrok tome - Ja ću vam updaate sutra kada sam uspješno mogu onemogućiti vBET.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Michael, ako čitate ovo još uvijek imate pristup admin, pogledaj forum u odjavio / status gosta i vidjet ćete styling nedostaje, prijavite se i styling je tu, to je razlog zašto mi treba onemogućiti vbet eliminirati ga kao possibile uzrok.
    Imate li Gost Cache uključen? Ako da pokušajte ga isključiti (samo privremeno testu) i ponovno provjeriti. Najvjerojatnije je uključen i napravio neke promjene u stilu i vaši stilovi su pohranjeni u datotekama. Dakle, nakon promjene stila datoteke su različiti (različita imena), ali spremljene puni HTML izlazi u gost cachea još uvijek imaju URL na stari stil datoteke. To savršeno bi objasnilo što se događa. Dakle, ako je to stvarno uzrok onda molimo:
    1. Samo pričekajte dok Gost Cache isteći i problem će nestati sama
    2. Ili ako ne želite čekati samo čistu Gost Cache

    Ako to nije uzrok onda javite nam i mi ćemo ga ponovno provjeriti.

  6. #6
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Michael, tuning off gostiju memoriju radio, ali ja samo da su ikad koristili jedan stil nikada ništa predmemoriranu ili pokazala da gostima je moj stil koji ja sada koriste, korisnik nikada nije dokazano drugi stil, IKAD!, I da se, ako se u vBulletin postavke i promijeniti stil pokazao da gostima neće čast moj izbor je točno, njegova nehajno, ali uglavnom bez stil verzija trenutnog stila. Ako mi je činiti kao što tražiti i isključite gost cache memorije onda se ponaša onako kako bi trebalo što znači da vbet iscausing problema!.

  7. #7
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Ostavio sam gost predmemorija isključen od 22:15 jučer i gost pogledom neregistrirano / ne prijavljeni u pogledu bilo kao što bi trebao biti, kad sam ga okrenuo na 21:20 danas gost pogled bio slomljen opet, ako ja onda promijeniti stil da id dostupan po defaultu vBulletin ne čast da promjena insted gost pogled dobiva fiksne, ali pokazuje da fiksna u prethodnom stilu, onda kada netko pokuša pogledati nit pogled vraća na stil Upravo sam promijenio na?

    Ja sam se okrenuo gostiju memoriju opet, tako da su moji fiksne stilova, kao što sam gore navedeno nisam promijenila stil ili izgled, tako da nema razloga zašto bi trebala uzrokovati vBET ovo pitanje, mogu li, molim vas pustite popraviti ili mi reći što ja možete učiniti da biste dobili ovaj rad ispravno?

  8. #8
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Ja riješio tom pitanju sam, ali vBET još treba popraviti tako da je ovo doen't treba obaviti ručno:
    1. Pristup Admincp> vBET Cache
    2. > Gost Cache
    3. Onemogućeno Gost Cache i Spremljeno
    4. Napravljen Gosti Cache Vrijeme živjeti I Gost Cache Vrijeme živjeti za manje relevantne stranice vrijednosti nula
    5. Omogućeno Gost Cache & Spremljeno
    6. Gost Pregleda sada pokazuje svoju ispravnu stil
    7. Napravljen Gosti Cache Vrijeme živjeti I Gost Cache Vrijeme živjeti za manje relevantne stranice Vrijednost ja ih imao na prije i Spremljeno
    8. Provjereno odjavio pogled potvrditi styling je još uvijek bio ok

    Sada pogled za goste je fiksna, ali mislim kada spremljeno vrijeme istekne ako gost vidi moju web stranicu i tu je problem sa styling ili neke pogreške onda je svaki gost nakon toga će vidjeti slomljena stil ili grešku kada stvarno da pogreška doesn 't postoji više!

  9. #9
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Žao nam je da ste morali riješiti ga po svom, mi smo provjeru mogućnosti, zašto to čini i kako ga riješiti jednom za sve

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Ja riješio tom pitanju sam, ali vBET još treba popraviti tako da je ovo doen't treba obaviti ručno:
    1. Pristup Admincp> vBET Cache
    2. > Gost Cache
    3. Onemogućeno Gost Cache i Spremljeno
    4. Napravljen Gosti Cache Vrijeme živjeti I Gost Cache Vrijeme živjeti za manje relevantne stranice vrijednosti nula
    5. Omogućeno Gost Cache & Spremljeno
    6. Gost Pregleda sada pokazuje svoju ispravnu stil
    7. Napravljen Gosti Cache Vrijeme živjeti I Gost Cache Vrijeme živjeti za manje relevantne stranice Vrijednost ja ih imao na prije i Spremljeno
    8. Provjereno odjavio pogled potvrditi styling je još uvijek bio ok

    Sada pogled za goste je fiksna, ali mislim kada spremljeno vrijeme istekne ako gost vidi moju web stranicu i tu je problem sa styling ili neke pogreške onda je svaki gost nakon toga će vidjeti slomljena stil ili grešku kada stvarno da pogreška doesn 't postoji više!
    Haj. vBET ne trebaju promjene u ovom području - uopće nije bilo pogreške - već smo objasnili kako to funkcionira. Radi kako i treba - prikazuje potpuno predmemorirane HTML stranice dok one ne isteknu. I to je radio isto na vašem forumu. Vaš opis kako ste riješili problem je dokaz. Promijenili ste TTL predmemorije na stvarno nisku vrijednost, tako da su sve stranice istekle i zamijenjene tamo gdje su stigli novi zahtjevi. Sve radi savršeno. Baš kao što sam opisao u svom prvom odgovoru ovdje - vaše predmemorirane stranice ukazuju na to da ne postoje CSS datoteke, jer je najvjerojatnije neki CSS promijenjen na vašem forumu. I baš kao što sam već opisao u takvom slučaju, možete samo pričekati da istekne predmemorija (ako vrijeme za život ima niske vrijednosti) predmemorije gostiju u ravnini. Imajte na umu - NEMOJTE ispirati predmemoriju baze podataka - ova radi savršeno bez obzira na promjene koje ćete učiniti na svom forumu

    Također nisi morati riješiti sami. U stvari ste upravo učinio ono što sam ti napisao u mom prvom odgovoru na ovu temu:
    Dakle, ako je to stvarno uzrok onda molimo:
    1. Samo pričekajte dok Gost Cache isteći i problem će nestati sama
    2. Ili ako ne želite čekati samo čistu Gost Cache
    Vi samo zacrvenio Gost Cache kao što je pitao. Imajte na umu da postoji mnogo jednostavniji način za to - ne morate učiniti sve one korake, to je dovoljno da ide na Admin CP -> vBET predmemorija -> Čistač predmemorije. Žao mi je što nije spomenuo tu opciju u posljednjem odgovor - Pretpostavio sam da vi to znate.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •