Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 1 od 1

Thread: Pitanje facebook

  1. #1
    Član
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    51

    Default Pitanje facebook

    Bok svima;
    Jedan prijatelj me je zamolio da stvoriti neke facebook račune jer on nije u mogućnosti to učiniti (nije šef s računalom ...).
    Ok, nema problema, mislim: neke nove e-pošte, različita imena i prezimena i sve je ok.
    Nakon prvog računa facebook pitaj me za potvrdu putem SMS, možda mi je IP adresa?
    Mogu promijeniti e-mail, promijeniti IP, izbrisati kolačiće ali to je isti, uvijek pitaj me broj telefona i potvrdu putem SMS.
    Ako promijenim preglednik mogu stvoriti novi, ali na drugi problem se ponovo pojaviti.
    Sam resetirati pc ali ništa: Mislim da ako se mijenja računalo možda ću imati isti problem.
    U ovom trenutku to je za mene osobno pitanje: kako mogu facebook shvatiti da uvijek mi da stvorite novi račun, a ne drugu osobu koja stvara svoj prvi račun?
    Znate li koji parametar facebook koristiti pitati ili ne ovaj telefonski broj?
    Drugi sumnje: ako ste u internet trenutku kako se spojiti? svatko mora umetnuti svoj broj mobitela?
    Hvala Vam na pomoći.
    Zadnji uredio vBET; 19-10-11 na 10:05. Razlog: oglas uklonjen

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •