Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: isključiti običaj dodataka

  1. #1
    Član
    Registracija
    Lipnja 2010
    Postovi
    31

    Question isključiti običaj dodataka

    Pozdrav,
    Imam pitanje o tome kako onemogućiti vBet za neke custom dodataka.

    Na primjer: Imam Facebook društveni dodatak (Socijalni Dodaci - Facebook programere) Na moj glavni stranice (http://www.xpam.org) Koji savršeno radi u moj zadani (ruski) jezik.
    Kada prevedena, ovaj plugin ne radi i dobio sam ovu poruku "Ne mogu dohvatiti id za određene stranice. Molimo provjerite ispravan href donesen u".

    Moje pitanje je: kako isključiti vBet to prevesti?

    Ja sam se "Zanemari URL-ova" (http://www.facebook.com/) i "Zanemariti riječi/rečenica" (facebook) mogućnosti vBet već, ali to ne radi.

    Hvala Vam.
    Zadnji uredio sergarch; 07-10-11 na 19:26.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok. "Zanemari URL-ovi" je dobra ideja ovdje. Možda ste postavili tu krivu vrijednost. Molim Vas, dajte mi točan URL na forum stranicu generira ovog dodatka.

    "Ignorirao riječi / rečenica" nije ono što vam je potrebno ovdje - to će učiniti "Facebook" automatski neproziran za notranslate BBCode u nove poruke.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Lipnja 2010
    Postovi
    31

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Bok. "Zanemari URL-ovi" je dobra ideja ovdje. Možda ste postavili tu krivu vrijednost. Molim Vas, dajte mi točan URL na forum stranicu generira ovog dodatka.

    "Ignorirao riječi / rečenica" nije ono što vam je potrebno ovdje - to će učiniti "Facebook" automatski neproziran za notranslate BBCode u nove poruke.
    Pozdrav! Na moju glavnu stranicu ( Перекрёсток миров ) Možete vidjeti facebook plugin (na pravom mjestu). Ona poziva "Ищите нас на Facebook" (Potražite nas na Facebooku -. ENG).
    Zadnji uredio sergarch; 27-10-11 na 05:45.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok - ja vidim sada. Provjerio sam HTML output i vidim da plugin koristi JavaScript tamo. Dakle, izbor za "Ignoriranje URL" neće raditi ovdje. Molimo kontaktirajte čep vlasnik i pitajte ga kako je skripta prepoznaje URL koji Pošalji na Facebook (pretpostavljam da je URL stranice je poslati kao id stranice) i što učiniti u slučaju takvog komuniciranja i što to znači. Mi ne znamo pojedinosti o tome kako plugin radi. Možda je poznati problem za čep. Provjerili smo ovu poruku o pogrešci u Google i tu je puno rezultata za to. Tako je pitanje koje je zajedničko. Molimo provjerite ima i naravno pitati čep autora. Kao što vidim na HTML output vBET ne mijenja scenarij sadržaj (skripte nisu prevedeni u vBET - ne može biti).

  5. #5
    Član
    Registracija
    Lipnja 2010
    Postovi
    31

    Default

    Hvala!


Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •