Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 3 od 4 FirstPrvi 1234 ZadnjiLast
Rezultati 21 na 30 od 40

Thread: Glavni prijevod pitanja

  1. #21
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Hvala za odgovor Michaela, ali ako čitate dalje kroz ovaj thread vidjeli biste da sam imao više problema s vBET 3.4.1, a zatim nadograđen na Beta, čak i sa beta + Google V2 API, Google V1 Api i Microsoft ID oni još uvijek ne pokazuju prijevod, ja ručno su prevedene neke sada, ali ja sam očekivati one prijevode koji su izgubili ponovno pojaviti prilikom plaćanja za rezultate, ja sam smanjio svoju potporu na svim jezicima dolje oko pola, samo sedam jezici su zove tako daleko prema Google API V2 statistikama iu samo 40 minuta bih koristiti 100.000 znakove!

  2. #22
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Kao dodatne informacije sam postaviti Google API V2, kao otkrivanje, ja sam pokušao kao i otkrivanje i Microsoft Google API V1, ali nitko preveo thread naslova natrag.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Imam dodatno pitanja, vbenterprisetranslatot.php je koristeći sve moje CPU vremena, provjerite u nastavku:
    PID ************ Vlasnik Prioritet CPU Memorija%% zapovjedništva
    12493 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (ubiti) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (ubiti) MySQL 0 - 1,8 - 6,2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - mysql korisnika = - PID-file = / var / lib / MySQL / server.thecodecage.com.pid - preskočite-vanjska-zaključavanje -


    Imam 4 procesora i to je ubojstvo moje stranice sada da ne mogu doći do prijevoda!, Imam s invaliditetom polovicu prijevoda i još uvijek imaju problem!

    Može li netko pomoći?

    Koristite jednu nit po jednom problemu. Za novi problem koristite drugu nit. Ukratko - to nije vbenterprisetranslator_seo.php koji uzima cijele vaše resurse - to je cijeli vaš forum, jer svaki zahtjev foruma ide trought vbenterprisetranslator_seo.php što postavlja samo nekoliko varijabli za vbseo.php i uključuje stvarno traženi resurs. Cijeli promet na forumu postavljate na ovu datoteku pomoću .htaccess datoteke. Dakle, uopće nema problema s ovom datotekom - ovo je cijela vaša potrošnja foruma. Ako je potrebno više opisa u ovom području - otvorite novu nit za njega ili pronađite već postojeću. Jedan problem po jednoj niti

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Moram nadograditi na beta pokušati riješiti svoje probleme, ali čini se da nisam uzimajući prijevoda od tvrtke Microsoft?

    Evo micorsoft rezultat testa:


    Ja sam dvostruko chaecked imam MS ID ispraviti!
    Mi ćemo provjeriti to s najvećim prioritetom i pustiti te znati o rezultatima - možda Microsoft je promijenio API ako operacija ne priznaje. Sada je ponoć u našoj zemlji pa ćemo početi ujutro, ali Radek dobiva informacije od mene da to provjeriti ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by harleyforum.se View Post
    Jesu li točno istu stvar .. počela prije nekoliko dana. (Slobodan inačici 2.4.4)
    Molimo pogledajte objašnjenje ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    To nije vBET - to je Google v1 nova ograničenja - Google v1 priprema biti zatvoren. Ako trebate razgovarati o njemu više molimo otvoriti svoj thread u slobodnom verzija dijelu.

  6. #26
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Mi ćemo provjeriti to s najvećim prioritetom i pustiti te znati o rezultatima - možda Microsoft je promijenio API ako operacija ne priznaje. Sada je ponoć u našoj zemlji pa ćemo početi ujutro, ali Radek dobiva informacije od mene da to provjeriti ASAP.
    Ok, će čekati da čuti od vas, ja sam pokrenuti tu datoteku mnogo puta, ja am ćete datoteku linkove za Google i MS na mojoj stranici, a možete ih kliknuti kad god želite

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Hvala za odgovor Michaela, ali ako čitate dalje kroz ovaj thread vidjeli biste da sam imao više problema s vBET 3.4.1, a zatim nadograđen na Beta, čak i sa beta + Google V2 API, Google V1 Api i Microsoft ID oni još uvijek ne pokazuju prijevod, ja ručno su prevedene neke sada, ali ja sam očekivati one prijevode koji su izgubili ponovno pojaviti prilikom plaćanja za rezultate, ja sam smanjio svoju potporu na svim jezicima dolje oko pola, samo sedam jezici su zove tako daleko prema Google API V2 statistikama iu samo 40 minuta bih koristiti 100.000 znakove!
    Da, sada sam na njemu i upravo sam vidio da ste potvrdili ažuriranje vBET 3.5.0 - hvala što ste podsjetili
    Ako ne koristite Google V1 više je savjetovao onemogućiti cache memorije čistiji. U štand Microsoft i Google API v2 API je dopušteno predmemorija rezultate sve dok vam je potrebno.
    Također molimo vas da razmislite da blokiraju kao mnoge stranice kao što mislite nisu relevantni za prijevod - vBET omogućuje da postavite koje stranice treba zanemariti za prijevod.
    I naravno, korištenje i dalje slobodan Microsoft API. Znam da je pitanje sada - to je opće hint - radit ćemo ispraviti to.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Kao dodatne informacije sam postaviti Google API V2, kao otkrivanje, ja sam pokušao kao i otkrivanje i Microsoft Google API V1, ali nitko preveo thread naslova natrag.
    Imajte na umu da detekcija ne prevodi! To samo detektira jezik i zamotati poruku u BBCode ako je poruka na drugi jezik. I sam prijevod događa kada je to potrebno. Dakle, otkrivanje mogućnosti neće promijeniti svoje ponašanje tijekom stranicu generacije - otkrivanje je koristiti samo kada nova poruka dolazi.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Ok, će čekati da čuti od vas, ja sam pokrenuti tu datoteku mnogo puta, ja am ćete datoteku linkove za Google i MS na mojoj stranici, a možete ih kliknuti kad god želite
    Može biti korisna - zahvaljujući Za nas to je stvarno velika i neugodnosti koje Google stavlja granice, ali to nije do nas.
    Ipak problem s Microsoftom može biti bug, ili se odnose na neke promjene u API (poruka kaže da je operacija nije u redu). Dakle, moramo to provjeriti.

  10. #30
    Senior Member
    Registracija
    Rujna 2010
    Postovi
    256

    Default

    Hej biste trebali biti u krevetu sada , Imam blokira sve stranice prije da ja ne treba prijevod. Trenutno sam postavljen za korištenje API-ja samo V2, ali imaju ograničen svaki dan do 100.000 znakova, zbog cijene.

    Imam postaviti Cache čistač na "Dissabled", ja sam zadivljen, ako je onemogućen kao što svibanj imati je propustila pogreška pri upisu "DisSabled "pokazuje u mom admincp ali možda plugin traži" Disabled "?

Stranica 3 od 4 FirstPrvi 1234 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •