Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: PhotoPost i vanjske VB za vbet

  1. #1
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    53

    Default PhotoPost i vanjske VB za vbet

    vanjski VB stvar za vbet radove ok ..

    No tu je problem s PhotoPost. Ako se u pomoću PhotoPost u istom db s VB i vbet i različite db, pluginovi koji pokazuju fotografije u vba_cmps dati pogreške u prevedenih stranica samo

    ovo je iz datoteke PP za primjer.

    / / $ Link = mysql_connect ("localhost", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") ili die ("Ne mogu se povezati na bazu podataka. ');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") ili die ("Ne mogu odabrati bazu podataka PhotoPost");

    pogreška je kao vbet_pp_photos doesnt postoje. iako to se pokazati s normalnim Lang

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Molim Vas, dajte točan URL na stranicu s pogreškama - trebamo provjeriti HTML izlaz. Da li se to dogodi samo kada vBET koristi vanjski DB ili ga ne smeta? Također molimo dati točnu poruku o pogrešci.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    53

    Default

    kada je u promjeni vbet cache vanjske db, skripte koje dohvatiti podatke iz baze podataka PhotoPost (koja je zadana VB db) pretpostaviti da je u PP vbet db. SAMO u VB vanjske db, možda vbet nema nikakve veze s njim i ja morati urediti liniju gore u skripti, da bi odražavala uvijek VB db.

    Upozorenje: mysql_fetch_row (): dobivate argument nije valjan MySQL rezultat resursa u / home / ... / public_html / albuma / inc_features_cmps.php on line 67
    Tablica 'xxx_vbet.pp_photos' ne postoji


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Ako se to dogodi samo kada vBET vanjski DB je uključen, onda vjerojatno imamo neke sukoba ovdje. Molimo PM me vaše Admin CP i FTP pristup pojedinosti i točan URL gdje se mogu vidjeti problem. Ja ću to provjeriti i riješiti na mjesto (mi nemamo na našem PhotoPost testiranje okoliš). Imajte na umu da ću ga provjeriti sutra, jer sada je kasno u našoj zemlji - Nadam se da je u redu za vas.
    Zadnji uredio vBET; 16-09-11 na 22:33.

  5. #5
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Bez odgovora, smatraju riješiti, ako imate bilo kakvo pitanje o ovoj temi molimo Vas da, ja ću ga ponovno otvoriti, za bilo koje druga pitanja molimo vas da otvorite novu temu

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •