Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12
Rezultati 11 na 16 od 16

Thread: 404 u ver 3.4.1

  1. #11
    Umirovljeni;)
    Registracija
    Kolovoz 2011
    Postovi
    441

    Default

    Osobna poruka slati

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Upravo sam se čitati cijelu stvar i dati vam podršku u nekoliko minuta.

  3. #13
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    53

    Default

    svoje riješen

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Žao nam je, ali nisam u mogućnosti da biste utvrdili što je problem. Ovdje je nekoliko stvari koje je započeo, a to nit je u neredu već ... Molimo, otvorite novi thread za svaki i dalje postojeći problem i kopiranje poruka od ovdje (samo copy, paste). Ispričavamo se za nevolje - Radek ne zna naše politike upravljanja - jedno pitanje po jedna nit, tako da je naša krivnja, ali još uvijek moramo ga očistiti inače će dobiti najgore. Sada imam dojam kao i svaki post je o nečem drugom (404, vbadvanced, grčka slova u URL-u, vbseo bug), a ja ne mogu utvrditi status bilo koje pitanje. Stvarno - Ne znam što bi vam je potrebno sada ...

    To nit u naslovu ima 404 pogrešku i kako ja razumijem da je riješeno. Ako još uvijek imate problem 404 pišite ovdje ako je to riješeno - Molimo Vas da potvrdite. Za ostala pitanja - molimo Vas da otvorite ostale teme (1 navoj po pitanju). Imam novi hardver sada (imao sam laptop pa nesreći Radek bio sam na forumu posljednjih dana) tako da ću biti u mogućnosti da Vam pomoći da brzo to vrijeme. Samo nemojte ono što sam tražio - otvoren novi thread za svaki problem, pa ćemo biti u mogućnosti upravljati i vratiti ako je potrebno (kao što je sada) kako bi se cijeli problem povijesti.

  5. #15
    Član
    Registracija
    Siječanj 2010
    Postovi
    53

    Default

    Rekao sam svojim riješiti. drugu podršku dao sam mu pristup test forum i to riješiti. r.dziadusz trebali su obilježili to riješeno.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Velika - hvala za potvrdu Ja sam to obilježavanje sada. U slučaju drugih / buduće pitanja - molim otvoriti novu temu za svaku od

Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •