Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 4 od 4

Thread: problem s Navbar-Top smještaj i vBstyle

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Srpnja 2011
    Postovi
    20

    Default problem s Navbar-Top smještaj i vBstyle

    Ne mogu uploadati sliku moje pitanje, jer je slika ograničenja na poslužitelju su super male. tako da drži u nedostatku.

    Ali, kad sam odaberite NavBar-TOP na moj vBstyle, bar s moje korisničko ime, profil i dr. .. nedostaju. To se ne događa na zadani stil VB. Niste sigurni kako da pronađu ono što je problem, ali ja sam htjela staviti ovaj iznad Navbar tako da je više vidljiv.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Čini se kao da imaju neke greške u svom stilu. Ako zadana je rad prekid to znači da vBET radi u redu.

    Imajte na umu da kada odaberete NAVBAR-TOP, vBET dodaje zastavice pomoću dodatka pod nazivom Dodaj zastave i ovaj dio koda:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Pretpostavlja se da je sadržaj $ VBulletin-> templatecache ['Navbar'] počinje s '$ Final_rendered = '.

    Trebate više pomoći ovdje?

  3. #3
    Junior Member
    Registracija
    Srpnja 2011
    Postovi
    20

    Default

    Daj da vidim što vBstyles govori o tome.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Nema problema - ako vam treba više pomoći samo pišite

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •