Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 3 od 3 FirstPrvi 123
Rezultati 21 na 24 od 24

Thread: VB 4.1.4 i 4.2.3 vbet - nered

  1. #21
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2011
    Postovi
    138

    Default

    Tako da nikada nije vidio bilo koji stil pitanjima osim jedne male pogreške (....Tekst je preveden na Ajax editor (kao što sam opisao prije nego što već je riješena u 4.4.0, ali izgled je u redu - nema CSS problem.)? JA nađi prema da je teško vjerovati. Sam ih vidio u Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Pogledao sam u ovom satima prije početka nit.

    Niste rekao da li ste bili u mogućnosti reproducirati simptome sam opisao. Jeste li slijediti svoje korake u post 19?
    Zadnji uredio norku; 16-06-11 na 23:56.

  2. #22
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2011
    Postovi
    138

    Thumbs up

    Moram ići, ali sada sve izgleda da se radi opet. Ja ću pratiti situaciju s cache kroz dan sutra (danas).

    Puno hvala za vrijeme što ste stavili u ovu ovaj večer M. izvrsnu podršku kao i obično, i vrlo velik dio poštovati!
    Zadnji uredio norku; 17-06-11 na 00:02.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by norku View Post
    Tako da nikada nije vidio bilo koji stil pitanjima osim jedne male pogreške (....Tekst je preveden na Ajax editor (kao što sam opisao prije nego što već je riješena u 4.4.0, ali izgled je u redu - nema CSS problem.)? JA nađi prema da je teško vjerovati. Sam ih vidio u Chrome, Opera, Safari, IE i FF. Pogledao sam u ovom satima prije početka nit.

    Niste rekao da li ste bili u mogućnosti reproducirati simptome sam opisao. Jeste li slijediti svoje korake u post 19?
    .
    Nije teško vjerovati u sve - to je bilo dovoljno da sam otišao na nit koja je već spremljene (i vjerujem da je problem sa sa slomljenim cachea). Dakle, na taj način sam vidio sve što je trebao biti.

    Iskreno - što bi sam svrhu da sam 10 puta više radnih mjesta ... Podrška je slobodan - moj posao ovdje je riješiti problem što je brže moguće. Nitko mi plaćeni za to TI 10 puta više To je jednostavno - nisam vidio bilo koji problem. Molimo da se kao činjenica.

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by norku View Post
    Moram ići, ali sada sve izgleda da se radi opet. Ja ću pratiti situaciju s cache kroz dan sutra (danas).

    Puno hvala za vrijeme što ste stavili u ovu ovaj večer M. izvrsnu podršku kao i obično, i vrlo velik dio poštovati!
    Velika - Pretpostavljam da čišćenje predmemorije riješiti problem. Ne znam zašto cachea je slomljena. Ako se to dogodi opet onda ćemo provjeriti zašto se to moglo dogoditi - sada omogućava samo pretpostaviti da je razbijen prije nego što ažuriran na 4.3.0.

    Ne morate stalno nadzirati predmemoriju. vBET 4.3.0 ne bi trebao predmemorirati rezultate koji su prošli s pogreškom Googlea. Čak i ako se to dogodi, onda će vam to najvjerojatnije korisnici zabilježiti i mi ćemo to riješiti. Naravno da je pametno provjeriti ga jednom ili dvaput u kratkom vremenu

    U ovom trenutku pitanje smatra riješeno. Ako se to dogodi opet molim samo napisati ovdje, a mi ćemo ponovno otvoriti.

    Isto tako ugoditi ažurirati to vBET 4.4.0 ukoliko ištanje to izbjeći 3 ispostavljati sa vBulletin 4.1.4 nov ckeditor (svi opisan in vBET 4.4.0 release note). vBET 4.3.0 objavljen je prije vBulletin 4.1.4 i nije u potpunosti kompatibilan s novim uređivačem. vBET 4.4.0 je (kao što znamo u ovom trenutku )

Stranica 3 od 3 FirstPrvi 123

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •