Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 2 od 2

Thread: pitanje

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Svibanj 2011
    Postovi
    25

    Default pitanje

    Pročitala sam na forumima da je VBSEO ovaj mod će zapravo ozlijediti moje foruma na način da su ga opisao?
    Znam da je više od godinu dana, a vi tip je učinio zajeb-tona raditi na njemu od tada, i iako bi trebali imati ih fiksne, ako jesu postoji.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok. Da znamo da vBSEO opisano nekoliko točaka zašto stari vBET mogao povrijediti SEO. To je razlog zašto smo se stalo svaki argument istaknuo je vBSEO tim, a mi dobili osloboditi od problema poboljšanjem vBET.

    Kao što ste primijetili da je to bila stara rasprava i više nije stvarna. vBET je SEO prijateljski raspoložen. Podržavamo SEO veze. Podržavamo prevođenje veza . Mislim da bismo čak trebali zahvaliti vBSEO timu što nam je uputio kako poboljšati naš proizvod

    Od ovog vremena stranica rang naše glavne rastuće forme 0 do 5 i dobili smo promet iz cijelog svijeta. Dakle, definitivno sam siguran da VBET nije naštetio našem forumu

    Također imajte na umu da od tada ne samo da smo poboljšali vBET u SEO području, već dodajemo i puno novih značajki i poboljšane performanse dodavanjem podrške za punu predmemoriju datoteka za goste i predmemoriju memorije

    Ako imate bilo kakvih pitanja molimo Vas da više samo pitajte, rado ćemo vam pomoći

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •