Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Mcached kao predmemorija

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    26

    Default Mcached kao predmemorija

    Znam da je to bio prijedlog već, ali ja bih čekić te ideje. Za mene je to apsolutno je "mora imati" za takav dodatak na velikim forumima. Pokušao sam prepisati vBET ga koristiti, ali nakon brzi pogled na kod i odustao. Zašto ne koristite objekt programiranje? Tako je puno lakše kod i modificirati skripte s njim. Vjerujem da će to biti 5 minuta. posao kod drugog caching mehanizam, kada bi to bilo u standardizirani klasi.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) Osoblje
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    1,000

    Default

    Mi radimo sada na tu opciju

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Baš kao što Kamil je napisao - radimo na tome Točnije sam raditi na tome u ovom trenutku Želimo podržati:
    - Memcache
    - APC
    - Xcache
    - Eaccelerator

    Ako će biti uključen u sljedećem izdanju onda definitivno će biti označena kao Beta funkcionalnost. Nije odlučeno još će biti u sljedećem izdanju ili onaj nakon toga. Također, ako će biti uključeno u sljedećem izdanju još uvijek nije odlučila će to biti u potpunosti podržan ili samo za goste predmemorije za početak.

    Ukratko riječima - mi ćemo vam dati ovu funkciju, još nije sigurno će to biti u sljedećem izdanju

  4. #4
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    26

    Default

    Ako ste imali pristojne klase predmemorije objekta dodavanjem sljedećeg cacheing skladišta će biti mir kolača.

  5. #5
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Nažalost za kasni odgovor. Ova funkcionalnost je dodan u verziji 4.3.0.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •