Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 17

Thread: Facebook Poput gumba

  1. #1
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default Facebook Poput gumba

    Ja sam dodao Facebook kao gumb na svoju web lokaciju.

    To utvrde pravedan prekid, osim kad sam kao prevedeno stranica.

    URL koji se prikazuje na mom Facebook profil je uvijek URL za engleski stranicu (forum default jezik)

    Kako mogu napraviti da gumb za rad prevedenih stranica.

    Ovdje je mod detalje, Facebook "poput" gumb za vBulletin - SEO vBulletin Forum

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Što ja vidim tu je iframe nije gumb. Molimo opišite kako točno to funkcionira, kako se to prikazuje na forumu (dati URL gdje se mogu vidjeti na forum i reći koje je to).

  3. #3
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default

    lol, iframe učitava kao gumb, gdje ste bili u 2010, ne znaš što je Facebook kao gumb?

    U svakom slučaju, ono što nitko ga dodati na vas poligonu ili na vbet, to traje 2 sekunde, a mnogi od korisnika su ga koristite.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Imajte na umu da moje vrijeme provesti u 2010 godini je moja osobna stvar. Ako očekujete podršku predlažem da odgovore na pitanja umjesto pisanja rečenica koja daje ništa za izdavanje i može tretirati kao uvredljiv. Mi nismo zainteresirani za ono što u vašem mišljenju trebao biti poznat po svaki narod na svijetu (za ovu molimo koristite Korisnici - imate tamo Off topic pod forum), ali u vama pomoći. A za to trebamo vaše odgovore.

    Imajte na umu da mi ne instalirati svaki mod koji se koristi svaki od naših kupaca. Molimo odgovora na pitanja tako da ćemo biti u mogućnosti analizirati problem i pomoći vam

  5. #5
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default

    Molimo opišite točno kako se to radi
    Kod sam povezana s njom, dodaje Facebook kao gumb za vBulletin forum stranice, kad kliknete pokazuje vam se svidio VB stranicu i ona također pokazuje na svoj Facebook profil.

    To utvrde pravedan prekid, osim kad sam kao prevedeno stranica.

    URL koji se prikazuje na mom Facebook profil je uvijek URL za engleski stranicu (forum default jezik)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    dati URL na kojem se može vidjeti na forumu i reci koje je to
    Ću dopustiti mene to vidjeti i bolje razumjeti. Također pogledajte veze, što je promjena, što ne tijekom prevođenja, itd. Sada sam nije u mogućnosti utvrditi što se točno događa. Molim Vas, dajte pitao podataka

  7. #7
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Molimo PM me korisničke podatke za bilo koji test račun koji će dopustiti mene to vidjeti (mi ne stvaraju lažne račune o svojim klijentima forumu). Ja sam na forumu upravo sada tako da ću biti u mogućnosti to ček brzo

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    U redu tako da sam tamo. No, još uvijek nije napisao ono što trebam u potrazi za ...

    Još jednom recite 'koje je to "- koji gumb govorimo o? Što trebam tražite nema svoj forum? Daj mi neki tekst, ili opisati sliku ... Sada vidim gumb donirati i za traženje ...

  10. #10
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default

    Facebook kao gumb u sredini zaslona.


Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •