PDA

View Full Version: Možda novi prijevod motora: SDL BeGlobal



vBET
06-08-13, 09:16
Pozdrav.

Doznali smo o novom prijevodu motora SDL BeGlobal. Čini se da ima mnogo jezičnih parova, i bolje cijene nego Google Translation API (samo $ 15/1M likovi, a ne 20 $ kao u Googleu).

U ovom trenutku radimo na integracijama vBET s VB5 (s jako puno pitanja, jer je gotovo potpuni nedostatak dokumentacije), ali mi ćemo početi raditi istodobno na integraciju sa SDL BeGlobal. U ovom trenutku nismo u mogućnosti reći ništa o njihovu izvedbu, niti kvalitetu, ali cijena izgleda dobro, a ona se temelji na HTTP pa ako mi nećete naći bilo iznenađenja, integraciju trebao biti vrlo jednostavan :)

Također, ako znate drugih automatskog prevođenja motore za koje misliš da se isplati biti na raspolaganju do vBET, pišite :)

vBET
06-08-13, 16:10
Pa u ovom trenutku nakon prvih testova smo već pronašao jedan jako veliki ograničenje - samo jedan prijevod dopušten po zahtjevu. Nadam se da će se to uskoro promijeniti ili neki zaobilazno rješenje će biti moguće, jer s ovom ograničenju korištenja API-ja je nemoguće od izvedbe strane gledišta.

vBET
07-08-13, 23:42
Pa smo dobili informaciju da će uskoro biti dostupna pitati za nekoliko prijevoda u jednom zahtjevu. Mi se počinju integraciju odmah za beta svrhe. Mi ćemo vidjeti kako brzo potrebne promjene će biti uključene u SDL BeGlobal.

vBET
09-08-13, 19:33
Tako smo već integrirani s API-ja. Postoje neka pitanja na strani pružatelja usluga, ali ono što je lijepo čudno, njihovi djelatnici vrlo brzo odgovori na svaki mail i čini se stvarno žele napravili poboljšanja koja još uvijek su potrebne postoji, ali oni su također u beta fazi sada, pa je normalno.
U ovom trenutku smo u razgovoru sa svojim osobljem je to vrijedi za našu proizvodnju beta izdanju sada ili čekati za njihovo poboljšanje.

Mi ćemo vas obavijestiti o napretku :)

vBET
14-08-13, 09:56
SDL BeGlobal osoblje je stvarno jako korisno. Mi već imamo svoje planove za narednih promjenama. Također smo dobili od njih hack kako poslati nekoliko prijevoda u jednom zahtjevu. Čini se da se radi prema online prijevod koja se koristi isti motor. Sada ćemo ga provesti u vBET, a mi ćemo ga koristiti dok im API podržava slanje niz prijevoda. Mi ćemo ga testirati i na našim živim forumima, kako bi bili sigurni da je u redu.

vBET
15-08-13, 00:18
U ovom trenutku SDL BeGlobal se koristi i na ovom forumu i na vB3.x realnom forumu. Mi ćemo pratiti logove da vidi nema je sve u redu :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1