PDA

View Full Version: podrška pitanja



cosy
12-01-10, 18:35
Želim znati o potpori:
kojem vremenskom roku podršku pokriva?
koliko ZJN mogu dati podršku u slučaju vbet razbole? ili nije u mogućnosti odgovoriti na forumu

vBET
13-01-10, 22:39
Nema vremenskog okvira za podršku. Kada ste naš klijent dobiti podršku za nas. Naravno, kada neki vBET verzija će biti zastario (vrlo stare) onda ćemo savjet je ažurirati kao nove verzije su rješenja za stare probleme.

Molimo opišite "ZJN".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Molimo opišite "ZJN".



ZJN - ljudi

vBET
19-02-10, 15:12
Očito mi nismo velik kao Jelsoft, od vBSEO tima još uvijek;) U ovom trenutku ja sam službenu podršku glasa i imam moguće pomoći u tom području, ako će biti potrebno.

Uglavnom se daje potpora svaki dan, a ne 24 / 7, ali svaki dan. Napisao sam uglavnom, jer to može se dogoditi da na godišnji odmor ili jednom po nekoliko vikenda postovi će čekati malo duže.

Nadam se da ovaj odgovor zadovoljiti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1