PDA

View Full Version: Riješen Prosječno vrijeme za primanje proizvoda nakon Purhase?



Octavius
27-06-11, 11:50
Bok. Koliko je obično za primanje ovaj proizvod? Kupio sam mina preko Western Uniona prije 4 dana i ja još uvijek čekaju na pristup stranicu za preuzimanje za preuzimanje proizvoda. Ja sam vrlo uzbuđen o ovom proizvodu i želite staviti ga koristiti što je prije moguće. To je morati-imati modifikacija za sve forume.

vBET
27-06-11, 13:38
Prosječno vrijeme: BRZE

Sve uplate putem PayPal ima licencu primijeniti odmah (automatski).

Imajte na umu da ste platili putem usluge Western Union i pošaljite nam WRONG o plaćanju. Možete poslati točne jedan na vikend tako da je ovo prvi dan kad možemo potvrditi uplatu u banci. U ovom trenutku možemo naići na neke probleme s jednim od naših forume (forum.simple-nlp.pl). Mi ćemo provjeriti plaćanje u banci nakon što smo rukovati tim pitanjima. Nadam se da ćemo biti u mogućnosti to učiniti danas. Vaša licenca primjenjivat će se nakon uplate će biti potvrđena.

To jasno je opisano na stranici plaćanja:

Također prihvaćamo plaćanja putem Western Uniona ...

Imajte na umu da ćemo stvoriti licenca za vas nakon što smo dobili novac, tako da plaćanje putem PayPal vam omogućuje da dobijete vaše licence neposredne.

To nije unaprijed prodaju pitanje, jer se radi o plaćanju što je već učinjeno. Ja premjestiti ovaj thread na otklanjanju poteškoća.

PS.
Stvarno žao morate čekati. Nadam se da ćemo riješiti problem brzo i provjerite plaćanje u banci danas:)

Octavius
28-06-11, 03:47
Moje loše ....

vBET
28-06-11, 15:20
Nema problema. Nisam držač za to jučer zbog vas kvara poslužitelja, ali danas sam bio u banci i uzeo svoje Western Union transfer. Vaša licenca je već stvoren:) Također su isprike za svoje vrijeme čekanja mi ćemo vam dati besplatnu instalaciju uslugu koja inače košta 30 $:) Samo molim PM mi svoje podatke za pristup.

Octavius
28-06-11, 21:54
Nema problema. Nisam držač za to jučer zbog vas kvara poslužitelja, ali danas sam bio u banci i uzeo svoje Western Union transfer. Vaša licenca je već stvoren:) Također su isprike za svoje vrijeme čekanja mi ćemo vam dati besplatnu instalaciju uslugu koja inače košta 30 $:) Samo molim PM me vaš pristup details.Wow puno hvala svoje strašan! : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1