مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : درخواست کمک برای زبان پیش فرض

Question درخواست کمک برای زبان پیش فرض

واقعا محصول خوب. دوباره برای این هک.

من نیاز به کمک و یا درخواست برای انجام. برای کاربران جدید به انجمن ، آن را OK از آنجایی که آنها زمینه را انتخاب کنید زبان پیش فرض خود بلکه برای تمام کاربران موجود است ، مجموعه ارزش وجود دارد ، آن را تنها می گذارد "تنظیم نشده". آیا می توانید پرس و جو به اجرا در نظم به یک زبان پیش فرض به جای "تنظیم نشده" (در مورد من فرانسه مقدار پیش فرض) به صورت خودکار قرار دادن را به من بدهید؟ این است زیرا حتی اگر شما یک موضوع را در انجمن قرار داده گفتن به کاربران برای رفتن به تغییر اطلاعات خود ، بسیاری از آنها خواهد شد که موضوع را نمی خواند.

این امر می تواند خوب است اگر من می توانم این کار به طور خودکار برای کاربران موجود را تغییر دهید.

با تشکر.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

شما مجبور نیستید که زبان پیش فرض را برای کاربران خود تعیین کنید. اگر هیچ زبان پیش فرض تنظیم شده است ، سپس vBET فرض می کند که آن را به عنوان زبان انجمن است و هیچ اقدام زمانی که پیام های جدید در حال آمدن (علت کسانی که در زبان انجمن هستند)

OH ، آیا در مورد آن نمی دانم ، پوزش می طلبیم. تشکر برای پاسخ خود را.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

مشکلی نیست -- من در اینجا به شما کمک کند بپرسید هر زمان که شما نیاز دارید. همچنین برای ویژگی های جدید و یا یکپارچگی
    با تشکر.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 16-11-09 در 21:50.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •