مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 8 از 8

موضوع : باشد و VB تصدی مترجم

عضو جدید

Default باشد و VB تصدی مترجم

سلام دوستان!

من یک مشکل با تنظیم لینک های دوستانه برای مترجم تصدی های vB 2.4.3

من باشد من مجموعه :
    لینک نوع VBSEO_URI
    لینک ترجمه SEO نوع reat URL را بر اساس لینک اجماع (یعنی '/ EN / آدرس)

من اضافه شده است. htaccess تغییر نام دهید
    Code:
    #rules for SEO translation links without vbSEO

RewriteEngine On

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]

#************************************************************-
    #Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    یکی از ورود و انتخاب کنید و به عنوان مثال domena.pl انگلیسی به جلو / هیئت مدیره / EN / متاسفانه ، تبدیل به یک صفحه با اطلاعات که فروم با ID مشخص شده یافت نشد ، شراب در سمت برخی از تغییر مسیر است.

من که البته اضافه ، بدون اصلاح از لینک های دوستانه آثار بزرگ.

شاید کسی مشکل مشابه داشتند و یا می داند چه من کار اشتباهی است.

مال شما ،
    رافال
    آخرین ویرایش توسط pitu120. 10-08-10 در 01:32.

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

منتقل شده به رایگان vBET2.4.x نسخه.

آنگونه که من به شما می باشد اما فقط نگاه کنید. htaccess تغییر نام دهید. حالا شما باید قوانین برای فعال تصدی بدون باشد ، اما شما باید قوانین برای فعال تصدی را با باشد داشته.

بنابراین ، فقط uncomment قوانین برای بایگانی و قوانین نظر فعال تصدی بدون باشد.

عضو جدید

من اضافه شده است. htaccess تغییر نام دهید فقط قواعد می باشد.
    # قوانین برای لینکهای SEO ترجمه با باشد (اگر قبل از تمام قوانین را vbseo.php گنجانده شود)
    RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / [L ، QSA]
    RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 & هدایت می شوید = / $ 2 [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron را)
    RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]
    پس از ورود به domena.pl / هیئت مدیره / FR / به عنوان مثال ، انجمن های نامعتبر مشخص شده است. اگر شما دنبال لینک معتبری هستید ، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت.

باشد به آن رفتار به عنوان یک بخش و می توانید آن را پیدا کند.

@ ویرایش.
    قوانین درج در پرونده ، نه در بایگانی پانل.
    آخرین ویرایش توسط pitu120. 10-08-10 در 12:32.

می تواند شما را بچسبانید اینجا همه شما فایل htaccess؟

عضو جدید

در حال حاضر به خوبی. با قرار دادن حکومت بد است.
    آخرین ویرایش توسط pitu120. 10-08-10 در 23:04.

همانطور که من فکر می کنم. تشکر OK برای تایید

عضو جدید

Default مشکل

مشکل برخی از.. کار القاعده پیوند دارند ، اما صفحه اول

forum.com / idlanguage /

این. htaccess تغییر نام دهید من است

RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / [L ، QSA]
    RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 & هدایت می شوید = / $ 2 [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron را)
    RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

RewriteRule به ^ ((urllist | sitemap_).* \\ (XML |.. TXT) (\\ GZ))؟ vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php نقشه سایت = $ 1 [L]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | cron را | vbseo_sitemap)
    # RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbseo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F
    RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D
    ٪ RewriteCond {REQUEST_FILENAME} ^ (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | همجوشی | تصاویر) /
    RewriteRule به ^(.+)$ vbseo.php [L ، QSA]

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

آدرس انجمن شما چیست؟ آیا این شامل شاخه انجمن در آن؟ اگر بله -- لطفا توجه داشته باشید که شما باید قوانین و ویرایش و اضافه کردن دایرکتوری انجمن وجود دارد (نگاه کنید به شرح قواعد htaccess تغییر نام دهید.).

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •