مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : DB های مختلف برای فعال تصدی

عضو

Default DB های مختلف برای فعال تصدی

به عنوان sais عنوان. DB های مختلف فقط برای کش فعال تصدی است. چگونه؟ من حدس می زنم که ما باید به ویرایش یک فایل را با اطلاعات DB و یا ایجاد یک پچ که در آن ما می توانیم DB را انتخاب کنید از admincp

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

خوب ، این حرکت به موضوع تم های موبایل.
    برای بررسی این پیشنهاد پذیرفته شد. من این موضوع را به میشل نشان می دهد و او را در مورد آن فکر می کنم. اگر ما آن را قبول خواهیم کرد در مورد آن در این موضوع نوشتن ، و ما وضعیت موضوع مناسب را تنظیم.

با تشکر از شما

Quote نوشته اصلی توسط kamilkurczak View Post
    خوب ، این حرکت به موضوع تم های موبایل.
    برای بررسی این پیشنهاد پذیرفته شد. من این موضوع را به میشل نشان می دهد و او را در مورد آن فکر می کنم. اگر ما آن را قبول خواهیم کرد در مورد آن در این موضوع نوشتن ، و ما وضعیت موضوع مناسب را تنظیم.

با تشکر از شما
    این مورد بزرگ خواهد بود ، زیرا به معنی ما تنها به روزانه حدود پشتیبان 8 گیگابایت به جای 30 + GB

ویرایش: جایگزینی شخصیت خود را 8 - GB (بدون خط تیره) با *** جایگزین
    آخرین ویرایش توسط steve. 28-07-10 در 13:12.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام. من فقط می خواهم به یاد داشته باشید که من شروع به کار بر روی این درخواست. هنوز برخی از مسائل کمی مرتبط با تامین امنیت در برابر پیکربندی اشتباه ، ولی برای کسانی که جزئیات.

برای اتصال استفاده می شود کلاس های اصلی طبقه پایین است ، که اضافه شده امکان پیکربندی و پشتیبانی ما در کد می باشد. همانطور که مسائل کمی برای پارامترهای اتصال به اشتباه نوشت : ما در حال کار در حال حاضر به به تمیز کردن آن به راحتی بدون ناتوان قلاب در سطح جهانی برای یک لحظه امکان پذیر است.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •