مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 8 از 8

موضوع : دو سوال

عضو جدید

Default دو سوال

من از نسخه رایگان نصب ، دیروز من ~ 200 عنکبوت آنلاین spidering صفحات ترجمه و سرور من می رفت و به حال بیش از 10-30 و من تا به حال برای غیر فعال کردن هک به عقب بر گردیم بار سرور نرمال.
    من در VB 3.8 هستم ، می توانم انتظار می رود نسخه پرداخت می شود سرور من بیش از حد نه به عنوان نسخه رایگان آن را انجام؟
    دوم ، آیا این نسخه پرداخت ترجمه هک های مانند ، پرشین گرینویچ ، پرشین دایرکتوری لینک ها ، vbgallery photopost؟
    اگر نه ، آیا راهی برای غیر فعال کردن تصدی مترجم در آن صفحات برای جلوگیری از رفتن به هیچ جا؟
    گزینه های پرداخت (CC / banktransfer)؟
    آن گفت : "به روز رسانی رایگان به مدت یک سال پس از آن سال من نیاز به پرداخت کامل دوباره و یا هزینه ارتقاء وجود دارد؟ این مهم است زیرا 90 دلار است که واقعا ارزان نیست.
    اگر من با استفاده از نسخه های 3.x می توانم به سادگی به 4.x ارتقا دهید و یا می توانم نیاز به پرداخت مجدد؟
    با تشکر.

عضو

البته من هنوز در انتظار فقط برای گرفتن کپی من عملکردی ، اما من این سوال همان.

من یک انجمن نسبتا بزرگ (بیش از 500.000 پست) و می خواهم برای به حداقل رساندن بار در ابتدا به عنوان آنجا که ممکن است هنگامی که من آن را به درستی نصب شده است.

من همچنین می خواهم به ثبت نام برای چیزی API که گوگل برای اقدامات احتیاطی... اما نمی دانم دقیقا همان جایی که به ثبت نام می خواهم.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام. نسخه پرداخت شده فعال تصدی عملکرد بسیار بهتر است و شما می توانید انتظار می رود که ترجمه سریع تر و سرور عاشق بار خواهد بود. آیا می توانید هر شماره خاص را -- کسانی که فقط می تواند با اندازه گیری عملکرد در فروم خاص خود را ، اما می تواند به شما پرداخت می شود نسخه بهینه سازی کش ، الگوریتم و پارامترهای عملکرد اضافی.
    پرداخت نسخه را می توان با پلاگین های مختلف یکپارچه شده است. من می توانم بگویم -- برای اطمینان حاصل کنید که photopost می تواند ادغام ، مدها پرشین بیش از حد می تواند همه اما برخی از کسانی که برای مطمئن به. لطفا نگاه کنید به بخش ادغام برای جزئیات بیشتر به.
    همچنین پرداخت شده نسخه گزینه ویژه ای به مجموعه ای از URL های که نادیده گرفته می شوند (بدون پرچم وجود دارد ، هیچ ترجمه ردیابی برای لینک به این صفحات و خودکار تغییر مسیر اگر کسی زبان را در URL را از دست قرار داده) است.
    در واقع ما در حال حمایت از تنها گزینه پرداخت پی پال.
    پس از به روز رسانی رایگان شما منقضی آن را به اندازه کافی برای تجدید مجوز است و آن را بسیار ارزان تر است. حقیقی تمدید قیمت 30 دلار است و در آینده ما در حال برنامه ریزی است که قیمت آن در حدود 1 / 3 قیمت نرمال مجوز است ، اما آن را به عنوان وظیفه کسب و کار درمان است.
    خرید مجوز vBET شما در حال خرید مجوز برای vBET 3.x/4.x - هیچ هزینه اضافی برای ارتقاء وجود دارد
    اگر سوالی دارید نه اضافی -- لطفا فقط بخواهید. با کمال مسرت از شما کمک خواهد کرد.

Quote نوشته اصلی توسط Ramses View Post
    من از نسخه رایگان نصب ، دیروز من ~ 200 عنکبوت آنلاین spidering صفحات ترجمه و سرور من می رفت و به حال بیش از 10-30 و من تا به حال برای غیر فعال کردن هک به عقب بر گردیم بار سرور نرمال.
    من در VB 3.8 هستم ، می توانم انتظار می رود نسخه پرداخت می شود سرور من بیش از حد نه به عنوان نسخه رایگان آن را انجام؟
    دوم ، آیا این نسخه پرداخت ترجمه هک های مانند ، پرشین گرینویچ ، پرشین دایرکتوری لینک ها ، vbgallery photopost؟
    اگر نه ، آیا راهی برای غیر فعال کردن تصدی مترجم در آن صفحات برای جلوگیری از رفتن به هیچ جا؟
    گزینه های پرداخت (CC / banktransfer)؟
    آن گفت : "به روز رسانی رایگان به مدت یک سال پس از آن سال من نیاز به پرداخت کامل دوباره و یا هزینه ارتقاء وجود دارد؟ این مهم است زیرا 90 دلار است که واقعا ارزان نیست.
    اگر من با استفاده از نسخه های 3.x می توانم به سادگی به 4.x ارتقا دهید و یا می توانم نیاز به پرداخت مجدد؟
    با تشکر.

عضو جدید

تشکر میشل ، به زودی من سفارش من قرار.

عضو

# 1 لینک ثبت نام برای چیزی API گوگل در ایالات متحده می تواند؟ (من ترجیح می دهم ایمن بودن آن به نسبت متاسفم با Google)

# 2 همچنین ، هر گونه گزینه برای پیکربندی ابتدا به کاهش بار سرور استرس در یک انجمن بزرگ؟ (من در حال حاضر انتظار آن را به مانع سرور در ابتدا)

Quote نوشته اصلی توسط mikeinjersey View Post
    # 1 لینک ثبت نام برای چیزی API گوگل در ایالات متحده می تواند؟ (من ترجیح می دهم ایمن بودن آن به نسبت متاسفم با Google)

# 2 همچنین ، هر گونه گزینه برای پیکربندی ابتدا به کاهش بار سرور استرس در یک انجمن بزرگ؟ (من در حال حاضر انتظار آن را به مانع سرور در ابتدا)
    #1 چیزی API گوگل در ایالات متحدهmt.character.restriction
    با استفاده از AJAX API های کلیدی -- API جستجو AJAX گوگل -- گوگل کد

# 2 لطفا اینجا را ببینید و برای فعال تصدی و عملکرد تذکرات :
    برای vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    برای vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

توقیف

Text automatically translated from: Portuguese to: Persian
    Translated text
    Haaa اگر من متوجه شدم من نمی تواند نصب این نسخه رایگان را در من خنده TA دشوار است.
    tiozinho من می خواستم به فروش linceça گفت : هیچ نسخه رایگان برای تست..
    Original text

Quote نوشته اصلی توسط Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Persian
    Translated text
    Haaa اگر من متوجه شدم من نمی تواند نصب این نسخه رایگان را در من خنده TA دشوار است.
    tiozinho من می خواستم به فروش linceça گفت : هیچ نسخه رایگان برای تست..
    Original text
    اگر شما هر گونه مسائل در هنگام نصب نسخه رایگان -- فقط برای پشتیبانی لطفا توجه داشته باشید که در این انجمن شما پشتیبانی سریع دریافت کنید. اگر شما برای پشتیبانی vBET در انجمن vbulettin.org بپرسید ، سپس شما می توانید طولانی تر برای آن صبر کنید -- آن است که فروم رسمی ما نیست ، بنابراین پشتیبانی می رود نه چندان اغلب وجود دارد ، اما هنوز هم می رود.
    لطفا نوشتن در بخش نسخه رایگان ما را در این انجمن به آنچه در آن مسئله شما را و ما به شما کمک کنیم

همچنین توجه داشته باشید که نسخه رایگان تا زمان ارزیابی -- شما می توانید آن را تا زمانی که شما می خواهید استفاده کنید ، قبل از اینکه شما تصمیم به خرید بهتر و سریعتر یک

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •