مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 3 Firstاول 123 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 11 به 20 از 27

موضوع : نمایه هنوز رفتن را برای این هفته

کاربر ارشد

نقشه سایت آمار بازدیدکنندگان
    تعداد آدرس ها : 1030240
    فهرست آدرس ها : 21،709

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط badawidollah View Post
    تغییر برخی از subforum بیش از حد.
    شاید منم این مشکل بیش از حد
    این می تواند یک دلیل به خاطر لینک های قدیمی ، دیگر وجود ندارد. لطفا توجه داشته باشید که آنچه شما را در ابزار وب مستر را ببینید که چگونه بسیاری از صفحات شما را فهرست بندی نکرده اند. تنها به شما می گوید که چگونه بسیاری از آدرسها را از نقشه سایت خود را در شاخص است. همانطور که می دانید شما باید نمایه صفحات بسیار بیشتر (در نقشه سایت نیستند). بنابراین اگر تغییر URL در نقشه سایت (مثل بعد از هر تغییر subforum) سپس آن را فهرست نشده است تحت این آدرس (باز هم می تواند تحت قدیمی یکی می شود) و ابزار وب مستر شما آدرس ها کمتر نمایه شده نشان می دهد. از آنجا که آن را تمام URL های نمایه شده نشان می دهد نیست ، اما چگونه بسیاری از آدرسها را از نقشه سایت فهرست. شما می توانید تمام آن را با ساخت پرس و جو پیشرفته در گوگل را ببینید.

اگر شما از تغییر مسیر 301 از لینک های قدیمی به امکانات جدید و سپس کسانی که باید از شاخص نمی شود -- فقط دوباره نمایه شده است. البته تا آن را دوباره نمایه ابزار وب مستر شما آدرس ها کمتر نشان می دهد.

لطفا توجه داشته باشید که تغییرات گوگل چنین را می توان همچنین در تمام نه با اقدامات خود را مرتبط -- می توان آن را توسط گوگل مزارع تکرار سرور ، تغییر الگوریتم و گوگل تنها می داند چه چیز دیگری ایجاد می شود. البته آن است که همیشه خوب نگه داشتن دست بر روی نبض و بررسی می کند آن است که به اعمال ما وابسته نیست ، بنابراین شما می تواند در چنین مواردی واکنش نشان می دهند.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 11-04-10 در 15:04.

من در نام robots.txt با قرار دادن یک دقیقه پیش
    لطفا توجه داشته باشید که این مطالب مسدود شده را از شاخص حذف. از آنجا که آن مطالب مرتبط خوبی برای جستجوگرها شما (سطل زباله خارج از شاخص = مطالب ارزشمند در فهرست مطالب) از آن خواهد شد.

نقشه سایت آمار بازدیدکنندگان
    تعداد آدرس ها : 1030240
    فهرست آدرس ها : 21،709
    گوگل به شما نشان می دهد که خطاها در نقشه؟

کاربر ارشد

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    گوگل به شما نشان می دهد که خطاها در نقشه؟
    بله
    آنها گفتند : تغییر مسیر صفحات

من بیش از حد

نمایش نتایج : از شماره 1 -- 10 از حدود 87100 از لطفا خود را انتخاب کنید زبان ادم. (0.34 ثانیه)

قبل از اینکه من رو 236.000
    و هنوز هم رو به کاهش بیش از حد

کاربر ارشد

من امیدوارم که این خوب است در 2-3 ماه است.
    من در مورد نام subforum 50 ٪ تغییر کرد.
    آخرین ویرایش توسط badawidollah. 11-04-10 در 15:42.

بله
    آنها گفتند : تغییر مسیر صفحات

من بیش از حد

نمایش نتایج : از شماره 1 -- 10 از حدود 87100 از لطفا خود را انتخاب کنید زبان ادم. (0.34 ثانیه)

قبل از اینکه من رو 236.000
    و هنوز هم رو به کاهش بیش از حد
    شما می توانید در مورد تغییرمسیر در نقشه سایت آرام باشد. گوگل توصیه برای قرار دادن فقط آدرس ها نهایی وجود دارد ، اما هنوز هم می دانم که مسئولیت رسیدگی به تغییرمسیر و هنوز URL شاخص های نهایی (که پس از تغییر مسیر). در این لحظه ما ترجمه آدرس ها را به نقشه سایت فقط اضافه کردن زبان قرار نیست ، زیرا به دلایل عملکرد. ترجمه هر آدرس در هر زبان را در یک لحظه در طول نسل نقشه سایت خواهد بود بیش از حد گران است. به هر حال ما در مورد برخی از راه حل در این زمینه فکر می کنم.

من امیدوارم که این خوب است در 2-3 ماه است.
    من در مورد نام subforum 50 ٪ تغییر کرد.
    پس این را می توان دلیل قطعی. هنوز هم آن باید اگر نه شما واقعا 301 از قدیمی به جدید یکی تغییر مسیر است ، اما آنچه واقعا اتفاق می افتد در سمت گوگل است رمز و راز.

هنوز که شما برخی از مطالب جدید به نام robots.txt ارسال به یاد داشته باشید -- تا آن آدرس ها مسدود خواهد شد و باید از شاخص ناپدید می شوند.

کاربر ارشد

آدرس ها به دنبال نیست
    هنگامی که ما یک نمونه از آدرس ها از نقشه سایت خود را مورد آزمون ، ما متوجه شدیم که برخی از آدرس ها را به نقاط دیگر تغییر مسیر است. ما توصیه می کنیم که نقشه سایت خود را شامل URL ها به آن مرحله را به مقصد نهایی به جای تغییر مسیر خود را به دیگری URL (تغییر مسیر هدف).
    خطا در HTTP : 301
    URL : رفتن به URLhttp : / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
    مشکل شناسایی شده در : آوریل 11 ، 2010

من می بینم 2 مسائل وجود دارد :
    1. جای لینک شما عجیب و غریب به نظر می رسد -- شما اطمینان حاصل کنید که شما ادغام با ژنراتور نقشه سایت ساخته شده مناسب هستند؟
    2. میبینم که شما در آنجا دو redirect (301 بار redirect - يكى پس از ديگرى). لطفا تلفيق vbseo ضروری - ببینم اینجا برای جزئیات در مورد ادغام vbseo تغييرات: http://www.vbenterprisetranslator.co...ents-beta.html

صفحه 2 از 3 Firstاول 123 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •