مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 3 Firstاول 123 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 11 به 20 از 29

موضوع : ارتقا به آخرین نسخه 4101BF امروز برای rel لینک lang = "جایگزین" hreflang

کاربر ارشد

اگر seem'd خوب به زبان انگلیسی و Im با استفاده از dragonbyte، من رفتم. من به دنبال نگه داشتن

کاربر ارشد

خوب ، پس به زبان انگلیسی آن همه به نظر می رسد درست است ، تغییر زبان خود را نشان دادن forunthread ؟ Ext.. آیا فعال تصدی تغییر نام آدرس برای صفحات ترجمه ؟ انگلیسی وارد سیستم شوید و یا از همه لینک ها. نسخه متنی rewrites ؟

آدرس نمی کند دوباره نوشته دریافت تنها زمانی که صفحه ترجمه شده است؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

چون شما را به هدایت می شوند یک بار دیگر در فارسی درست نیست showthread.php صفحه و شما نباید. URL در مرورگر شما باید همانند صفحه اول-SEO دوستانه باشد.
    به عنوان مثال به صفحه:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    شما می تواند به هدایت می شوید:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    که نباید اتفاق می افتد.

بنابراین این یکی اول باید حل شود چه اتفاقی می افتد با آدرس ها در صفحات ترجمه شده به این موضوع می تواند مربوط.
    به وضوح انجمن نشانی از URL مناسب به رسمیت نمی شناسد و ایجاد تغییر مسیر به جستجوگرها یکی دوستانه نیست.
    همانطور که نوشتم شما به راحتی می توانید چک کنید آن را به فعال تصدی یا نه--دیدن پیام ارسال شده قبلی.

کاربر ارشد

من نمی توانم دوباره ایجاد بخش ارسال جدید در موضوع. اگر من بر روی آدرس خود کلیک کنید آن را دوباره هدایت ، اما هر کلیک در فروم نشان می دهد جستجوگرها نرمال آدرس freindlt. من فکر کردم من با VB خوب بود اما که در آن شما گرفتن لینک ارسال جدید برای یک موضوع ؟

شما می توانید "جدید پست" لینک در صفحه اصلی فروم خود پیدا کنید:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    لطفا بررسی کنید vBET مربوط به "جدید است" موضوع با غیر فعال کردن آن را برای یک لحظه. اگر نه--پیدا کردن راه حل. اگر بله-ما به شما کمک خواهد کرد.

من همچنین می بینم موضوع دیگر. همانطور که من در حال حاضر برای "جدید نیست--ارسال" لینک ها لینک های SEO خود را خوب کار می کند ، اما شما نمی توانید به صفحه ترجمه شده--شما تغییر مسیر بازگشت به صفحه انگلیسی. این اتفاق می افتد تنها در لینک موضوع (انجمن زیر خوب هستند).
    لطفا اطمینان حاصل کنید که فایل. htaccess شما خوب است. همچنین اطمینان حاصل کنید که شما با استفاده از پشتیبانی توسط لینک فعال تصدی جستجوگرها. لطفا توجه داشته باشید که vBET نیاز به یکپارچه سازی با بایگانی اگر شما با استفاده از آن (شرح داده شده در صفحهی راهنمای ترجمهها. html).
    اگر تأیید کنید که پیکربندی شما خوب است و مسئله هنوز هم اتفاق خواهد افتاد ما به شما کمک خواهد کرد که آن را در سرور خود حل کنید. هنوز هم برای اولین بار ، لطفا دستورالعمل های ما را زرد. نصب و راه اندازی/خدمات پیکربندی یک پرداخت می شود ، ما به شما کمک خواهد کرد اگر این برخی از اشکال vBET. بنابراین در ابتدا ما نیاز به تایید است که پیکربندی خود را خوب است و "جدید-ارسال موضوع" مربوط به vBET. تا زمانی که SEO خوب کار نمی کند بدون vBET ما نمی توانیم انتظار آنها را به کار خوب با vBET.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 15-03-19 در 15:13.

کاربر ارشد

من تا به حال تیم خود را تغییر htaccess مدت ها قبل برای فروم و غیر صفحات انجمن ، من هم با Dragonbyte جستجوگرها در محل بایگانی رفت. من نمی دانم من می توانم توابع VBSE هنوز هم بدون خطا را حذف کنید حتی اگر این افزونه از انجمن حذف.

کاربر ارشد

htaccess فهرست انجمن مربوط است.

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

کاربر ارشد

در دایرکتوری ریشه من بسیاری از cpanel خطوط comodo با vbet اضافه شده و همچنین برای خارج از صفحات انجمن اما که باید اثر newthread ext.

کاربر ارشد

من هم از طریق تمام Dragonbyr = تنظیمات و vbet و بدون اشاره به موضوع جدید رفت. من یک هزینه پرداخت به این نگاه در نزدیک تر در صورت نیاز به اصلاح.

Dragonbyte جستجوگرها توسط vBET پشتیبانی نمی شود--این است که چرا شما باید مسائل. ما قصد داریم برای حمایت از موتورهای SEO های خارجی ، چرا که انجمن موتور جستجوگرها بومی از ۴/۰. ما از ادغام با بایگانی به عنوان سازگاری به عقب برای انجمنها قبل از ۴/۰ و یا که نمی خواهند به تغییر موتورهای جستجوگرها پشتیبانی می کند. انجمن ها که می خواهند به حذف میباشد که موتور جستجوگرها رایگان در انجمن شامل از ۴/۰.

صفحه 2 از 3 Firstاول 123 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •