مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 10

موضوع : فعال تصدی 3.0.0 در حال حاضر در دسترس برای انتخاب انجمن ها

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default فعال تصدی 3.0.0 در حال حاضر در دسترس برای انتخاب انجمن ها

سلام

شاید شما نمی دانید، اما vBET در حال حاضر برای ماه ها توسط صدها انجمن استفاده می شود بسیاری از صاحبان انجمن با استفاده از آن و استفاده از این محصول منحصر به فرد است. بسیاری از آنها نیز پشتیبانی vBET زمانی که آن را هنوز هم رایگان بود (لطفا توجه داشته باشید که vBET 2.x هنوز هم رایگان است -- فقط ویژگی های بسیار کمتر از vBET 3.x).

و من می خواهم برای تشکر از تمام صاحبان فروم که این محصول را حمایت. از امروز فعال تصدی 3.0.0 در دسترس است برای :
    imported_silkroad ، Megatr0n ، KrisP ، nectons ، CareyCrew ، ghisirds ، vitoreis ، دای ، کون ، از Cyc ، mosz ، CThiessen ، actolearn ، jaconi ، andie215 ، yahoooh ، bollie ، جوجه

کسانی که نام های کاربری از vbulletin.org هستند و اگر شما علاقه مند در مورد جزئیات اینجا را ببینید : vBulletin.org انجمن پرشین فروم Persian Forum -- نمایش پست تنها -- کد vB تصدی مترجم

با تشکر از همه شما دوباره و سرگرم کننده بزرگ با vBET 3.0.0
    آخرین ویرایش توسط vBET. 23-10-09 در 17:01.

توقیف

Default هنگامی که 3.0.0 برای خرید در دسترس باشد؟

سلام وجود دارد ،

هر جدول زمانی برآورد شده را در vBET3.0.0 "در دسترس بودن برای خرید وجود دارد؟ من یک مشتری است که بسیار علاقه مند به استفاده از قابلیت های است ، و می خواهم آنها را برآورد در جدول زمانی و هزینه می دهد.

با تشکر از شما
    ری

ما می خواهم آن را به 2 هفته در دسترس است چیزی بین 2-4 هفته امن تر برآورد شده است

توقیف

Default تخمینی قیمت گذاری؟

چیزهای زیادی برای پاسخ. هر کلمه در قیمت گذاری است که برای این نسخه به اتهام؟

قیمت گذاری نهایی نشده است ، اما من اضافه خواهد شد که ما در حال برنامه ریزی ارتقاء عالی برای ماه اول از فروش -- با 50 ٪ تخفیف

آسان است برای من می گویند نیست ، و من هرگز فکر نمی کردم که این صورت خواهد گرفت ، اما : من متاسفم که من به مجوزهای آزاد به افرادی که disinterestedly به من کمک کرد کمک های اهدایی

من فقط پست (نقل مکان کرد این به PM) با باج گیری از یک پسر که به درخواست گروه ذکر شده ، که یا من او را برخی از پیشنهاد ویژه می دهد و یا او چیزهای بد در مورد من در vbulletin.org نوشتن نمی... من واقعا خوشحال هدیه من به شما می دهد ، متاسفانه در حال حاضر من شروع به آن را به دلیل اعمال برخی از افرادی که می خواهند من با اعلام من متقلب و حتی threating مرا به انجام این کار پشیمان...

واقعا قصد من این نبود که بعضی ها اینطور رفتار کنند. متاسفم که ديگم به خاطر هديه ام خوشحال نيستم . و متاسفم که بعضی ها را به چنین رفتارهایی سوق می دهد. این واقعا وحشتناک به نظر می رسد، که سپاسگزار بودن برای افرادی که بی علاقه به من کمک کرد، بزرگترین اشتباه من در مدیریت vBET بود. متاسفانه در این لحظه احساس می کنم درست است...

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    آسان است برای من می گویند نیست ، و من هرگز فکر نمی کردم که این صورت خواهد گرفت ، اما : من متاسفم که من به مجوزهای آزاد به افرادی که disinterestedly به من کمک کرد کمک های اهدایی

من فقط پست (نقل مکان کرد این به PM) با باج گیری از یک پسر که به درخواست گروه ذکر شده ، که یا من او را برخی از پیشنهاد ویژه می دهد و یا او چیزهای بد در مورد من در vbulletin.org نوشتن نمی... من واقعا خوشحال هدیه من به شما می دهد ، متاسفانه در حال حاضر من شروع به آن را به دلیل اعمال برخی از افرادی که می خواهند من با اعلام من متقلب و حتی threating مرا به انجام این کار پشیمان...

واقعا قصد من این نبود که بعضی ها اینطور رفتار کنند. متاسفم که ديگم به خاطر هديه ام خوشحال نيستم . و متاسفم که بعضی ها را به چنین رفتارهایی سوق می دهد. این واقعا وحشتناک به نظر می رسد، که سپاسگزار بودن برای افرادی که بی علاقه به من کمک کرد، بزرگترین اشتباه من در مدیریت vBET بود. متاسفانه در این لحظه احساس می کنم درست است...
    عجیب و غریب ، کسب و کار مانند آن است. گرفته است من چند سال (شاید 10) برای یادگیری نحوه ی به مقابله با این نوع از چیزی که به طور موثر است. راه من ، مردم را تصمیمات کسب و کار برای همه نوع از دلایل ، آنها به ندرت شخصی آنها را شخصا.

افرادی که در تعداد ، تقریبا همیشه از طریق ادعای افترا آمیز یا دروغ. اکثر مردم به هوش کافی را تشکیل می دهند ذهن خود داشته باشند ، این امر می تواند مغرور به فکر می کنم در غیر این صورت.

آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد اینجا به طور موثر 12 سنت در هر روز ، هیچ قانون علیه شما 12 سنت در هر روز از این شخص پذیرش وجود دارد. هستند با این حال وجود دارد ، قوانینی علیه او slandering کسب و کار خود را ، پیدا کردن دوستان با یک وکیل

توقیف

Cool

در هر صورت من به بعضی از پیشنهاد ویژه و یا که او چیزهای بد در مورد من در vbulletin.org نوشتن
    Text automatically translated from: Arabic to: Persian
    Translated text
    فقط فعال تصدی
    آیا برای این افراد مهم نیست.. رفتار آنها بسیار بد است

و از کسب و کار شما و خلاقیت خود را
    برای شما آرزوی موفقیت

Original text
    آخرین ویرایش توسط maxvb. 14-11-09 در 21:17.

Quote نوشته اصلی توسط maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Persian
    Translated text
    فقط فعال تصدی
    آیا برای این افراد مهم نیست.. رفتار آنها بسیار بد است

و از کسب و کار شما و خلاقیت خود را
    برای شما آرزوی موفقیت

Original text
    کلمات خوب به هر حال -- که فکر کردم ، که بحث در زبان های مختلف را می توان بسیار آسان است. من درک می کنم هر جمله تان

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    کلمات خوب به هر حال -- که فکر کردم ، که بحث در زبان های مختلف را می توان بسیار آسان است. من درک می کنم هر جمله تان
    خیلی درست است!

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •