مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 6 از 6

موضوع : فعال تصدی 4.1.0 منتشر شد -- BETA

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default فعال تصدی 4.1.0 منتشر شد -- BETA

یکی دیگر از گام بزرگی در حمایت از جامعه چند زبانه -- vBET4.1.0

بهترین چیز -- پشتیبانی از صفحه اصلی مجموعه انتشارات. شرکت شما در حال حاضر می تواند پشتیبانی چند زبانه را در سیستم مدیریت محتوا و وبلاگ اطلاعات زیر :
    -- پشتیبانی از زبان مختلف برای وبلاگ ها (نوشته های وبلاگ و نظرات)
    -- پشتیبانی از چند نظر CMS
    -- ترجمه URL ها وبلاگ ها
    -- ترجمه URL ها برای مقالات و بخش های CMS CMS

لذت بردن

PS.
    لطفا در توجه داشته باشید که فعال تصدی 4.x هنوز پشتیبانی نمی کند بایگانی ، اما ان را به زودی. این چیزی است که ما در انتشار بعدی می رویم. بنابراین به زودی شما قادر خواهید بود به استفاده از فعال تصدی 4.x با بایگانی -- لطفا ان را امتحان کنید در حال حاضر

عضو

Text automatically translated from: German to: Persian
    Translated text
    خوب به روز رسانی

حتی اگر من در حمایت از صبر باید بایگانی
    Original text

هر گونه به روز رسانی در مورد فعال تصدی کار با vbseo ، از روز من فعال تصدی به دلیل انجمن ، ترافیک من تقریبا نیمی از

در این لحظه فعال تصدی کار با بایگانی و ترجمه لینکها برای : موضوعات ، وبلاگ ها ، مقالات CMS ها ، بخش CMS ها ، دسته ها CMS.

امروز ما آن را با صفحات آرشیو ، RSS و وبلاگ RSS تست. اگر همه چیز خوب خواهد شد ما در حال آماده انتشار است. بنابراین تغییر وجود دارد که از آن خواهد شد این هفته این وعده نمی باشد.... OK ما بهترین انجام

من می دانم که داشتن تقریبا نیمی از ترافیک چیز خوبی نیست ، اما از طرف دیگر شما می توانید احساس در حال حاضر چگونه ایده خوبی بود برای خرید فعال تصدی OK -- فقط شوخی راه دیگر...

ما ما
    آخرین ویرایش توسط vBET. 13-03-10 در 00:59.

OK - ارشیو و RSS در حال کار خوب با vBSEO در حال حاضر تمیز کردن کد ، چک کردن کاری TODO برای این نسخه باقی مانده و ما سه روش زیر را آماده می کنیم :

من می توانم بگویم که وجود دارد 95٪ شانس که انتشار فعال تصدی جدید (حمایت از بایگانی) خواهد شد در این هفته

من امیدوارم که برای دیدن است که به زودی

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •