مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : چند زبان vBET 2.4.8 رایگان را پشتیبانی می کند?

عضو جدید

Default چند زبان vBET 2.4.8 رایگان را پشتیبانی می کند?

Text automatically translated from: Polish to: Persian
    Translated text
    در پست در vB.org شما بنویسید که در نسخه رایگان فعال تصدی پشتیبانی 60 زبان. من پس از نصب من فقط لهستانی بلاروس اوکراینی و روسی. من چیزی اشتباه بود؟ یا من فقط نسخه رایگان در حال اجرا است

آیا نسخه حرفه ای استفاده می کند به ترجمه yandex در 60 زبان? چون از من می دانم آن است فقط yandex پیشنهادات رایگان ترجمه و دیگر مترجم گوگل شما نیاز به پرداخت فقط.
    Original text

توقیف

Text automatically translated from: Polish to: Persian
    Translated text
    ما اضافه شده پشتیبانی از جفت زبان 60. زن و شوهر با چه در زبان چه شما می توانید ترجمه Yandex با استفاده از. به عنوان مثال، اگر Yandex ترجمه از روسی به 30 زبان های دیگر فراهم می کند آن 30 جفت زبان است اما ترجمه تمام زبانهای دیگر فراهم می کند. اگر زبان 4 به این معنی که Yandex پشتیبانی از این چهار زبان برای انجمن زبان از پیش تعیین شده. Yandex جفت زبان بیشتر برای زبان روسی (از 30) و انگلیسی (از 25). نسخه حرفه ای اجازه می دهد تا مشابه ترجمه زبان شماره Yandex بقیه برگزار شد توسط دیگر (مترجمان)هزینه بهینه سازی--چگونه vBET ترجمه ماشینی استفاده رایگان و ارزان تر یا امکان). فقط گوگل پشتیبانی از جفت زبان همه.
    Original text
    آخرین ویرایش توسط Marcin Kalak. 12-12-15 در 09:50.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •