مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 2 Firstاول 12
نمایش نتایج: از شماره 11 به 14 از 14

موضوع : پرچم ترجمه ارايه دهد نيست.

عضو
    محل
    آتلانتا

من نیاز به استفاده از آن در بيش از يك سبك است. به سبک موبایل برای تلفن های همراه است و تنها وقتی تشخیص smartphone را نمایش می دهد بر ديدارهاي بازديدكننده سايت. در غیر اینصورت آنها به سبک پیش فرض vB4.

چگونه از آن استفاده بيش از يك بار؟

Quote نوشته اصلی توسط Marcin Kalak View Post
    برای افزودن یک پرچم به سبک تلفن همراه:
    1. باز سبكهاي AdminCP -> >>Templates--->مدیر سبک سبک پیش فرض->ویرایش vbenterprisetranslator_templates-->پرچم.
    2. تغییر مقدار سبک از سبک پیش فرض به تلفن همراه سبک.
    3. الگو را ذخیره کنید.
    اگر می خواهید دیگر vBET اضافه کنید (مثلاً افزودن الگوی پرچم ترجمه پیام) و سپس به واردات ساير سبكهاي vbenterprisetranslator لازم است.

عضو
    محل
    آتلانتا

Nevermind من آن را نمیفهمد. من سبک vbenterprisetranslator بیش از سبک موبایل به جای تعویض آن کپی. در حال حاضر فعال در هر دو سبک کار می کند. با تشکر برای نوک. شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن این به اسناد خود تا دیگران بدانند.

توقیف

پس از واردات vBET الگو به سبک موبایل می توانید تنظیم ارزش {فعال: vbenterprisetranslatorflags خام} در موبایل سبک و سبک پیش گزیده. پرچم نمی رسد در سبک موبایل زیرا در سبک موبایل بود نه vbenterprisetranslator_flags الگو.

توقیف

Quote نوشته اصلی توسط mykkal View Post
    Nevermind من آن را نمیفهمد. من سبک vbenterprisetranslator بیش از سبک موبایل به جای تعویض آن کپی. در حال حاضر فعال در هر دو سبک کار می کند. با تشکر برای نوک. شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن این به اسناد خود تا دیگران بدانند.
    من خوشحالم که من می توانم به شما کمک کند.

صفحه 2 از 2 Firstاول 12

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •