مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : نمي تواند محصول حذف نصب

عضو جدید

Default نمي تواند محصول حذف نصب

وقتی من سعی میکنم و نصب vb 3.3.6 مترجم كار ميده خطای زیر:

اشتباه مهلك: require_once() [عمل]: نشد.نياز لازم افتتاح ' /سي سي//public_html/شامل/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path= ' . : /usr/شد/php: /usr/محلی/شد/php ) در /سي سي//public_html/admincp/برنامه.php(1556) : eval( )'d روی خط کد 4

بنظر میرسد که گم شده یک فایل. اين نسخه مجانی و من نمی دانم اصل فایل ها در آن نصب می شوند.

هر کسی می تواند کمک کند؟

با تشکر.

توقیف

اگر شما از نسخه 2.3.6 نسخه رایگان آن است .
    آیا نصب این محصول در ادمین سی پی> پلاگین ها & محصولات> مدیریت محصولات؟ آیا حذف قواعد vbet در .htaccess. آیا یک برنامه caching؟ اگر چنين باشد، روشن است كه حافظه پنهان.
    لطفا يك لينك به صفحه my computer در رابطه با مسئله.

عضو جدید

بايد اين مدل پرداخت. اين قطعا 3.3.6 . يا آن گونه که باید حذف شود.

بله که من چگونه در admincp نصب نشده است.

اين خطا از من نصب شده بود که سعی کردم به نصب این محصول. خاصى نيست صفحه با يك مشكل.

شما میتوانید لینک من را به فایل ها در آن نصب می شوند تا من بتوانم سعی می کنم و بعد ممکن است که جایگزین کردن آن فایل بگذارید خواهید نصب حذف شود؟

برای کمک شما متشکرم.

توقیف

لطفا به من PM جزئیات دسترسی ارسال به Admin CP و FTP. من به بررسی آنچه در جریان است وجود دارد

توقیف

اين موضوع به عدم وجود فایل بود شامل/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. اين مسئله حل است.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •