مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 7 از 7

موضوع : چرا یک نسخه از این برنامه را به شما ارائه نمی برای پشتیبانی فارسی زنفورو

توقیف

Default چرا یک نسخه از این برنامه را به شما ارائه نمی برای پشتیبانی فارسی زنفورو

سلام
    چرا یک نسخه از این برنامه را به شما ارائه نمی برای پشتیبانی فارسی زنفورو
    من می خواهم به تغيير برنامه به xenforo استفاده می شود اما نمی خواهم شما را از دست خواهید داد برنامه

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

در این لحظه ای که ما نمی دانيم xenforo معماری برنامه ها.
    همچنین ما در حال حاضر سرگرم فعاليت هستند تا به به روزآوری vbet vbulletin 5.
    اين امكان وجود دارد كه ما حمايت خواهد كرد همايش ديگر موتورها در آينده، اما آن تنظیم نشده است. از ترجمه ها پرداخته اند كه بازار تغيير كرده است و در اين زمان ما شاهد آن قدر تقاضا برای این محصول در مناطق ديگر از vbulletin. ما برنامه ريزى شده تا مراحل کار موتور برای هر سايت، اما از آنجا كه من فقط نوشته شده ترجمه پرداخت.

توقیف

لطفا من این نیاز را برای سایت من!
    xenforo حال حاضر محبوب تر شده است

خب، در این لحظه ما هنوز هم در صفحه اصلی 5 ادغام می شوند (انتظار برای برخی از تغییرات را در سایت خود). تا زمانی که ما این کار را به پایان برساند که ما برنامه به ادغام با سایر موتور های انجمن. هنگامی که ما ادغام به پایان برسد و آن را پایدار تبدیل خواهد شد، پس ما می توانیم در مورد آن فکر می کنم.

توقیف

هر گونه اخبار?

یکپارچه سازی vBET با vBulletin 5 کامل است. هنوز هم در این لحظه ما ایجاد نسخه برای xenoforo برنامه ریزی نیست. از آنجا که ترجمه های گوگل پرداخت می شود، مردم به اندازه قبل از ترجمه های خودکار استفاده نمی کنند. حتی که ما پشتیبانی از بسیاری از موتورهای دیگر و شما می توانید ترجمه خود را به طور کامل رایگان با سهمیه بندی بزرگ روزانه، ترجمه ماشین است نه چندان محبوب به عنوان قبل از. به همین دلیل است که ما فکر می کنیم که sill سودآور نیست برای ایجاد نسخه برای xenoforo. ما واقعا امیدواریم که مردم به استفاده از ترجمه ماشینی برگردند، اما در این لحظه به نظر می رسد که مردم می ترسند که موتورهای ترجمه جدید که رایگان هستند نیز پرداخت شوند - درست مثل گوگل. من توضیح دیگری برای تقاضای پایین برای ترجمه ماشینی ندارم. تا زمانی که بازار تغییر کند و خواسته ها رشد کند، ما برنامه ای برای ایجاد نسخه های جدید برای پلت فرم های دیگر نمی ریزیم. ما فکر کردیم، که تقاضای پایین تر می تواند ناشی از عدم ادغام با vBulletin 5 باشد، اما در حال حاضر یکپارچه است و هیچ چیز تغییر نکرده است. بنابراین -- در این لحظه ما پشتیبانی و توسعه خطوط محصول واقعی ما. متاسفم برای خبر بد برای شما

توقیف

دست از حمایت از این برنامه احمق و شروع به ایجاد یک کپی از این افزودنی با xenforo

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •