مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : توصیه میزبانی وب

توقیف

Default توصیه میزبانی وب

قبل از خريد vbet من می خوام مطمئن نيست كه مسائل را با شركت ميزبان. من درخواست بليط، يكي از عمده ترين تامين كنندگان vbulletin ميزبانی پاسخ داد: "vbet واقعا واقعا مناسب برای یک برنامه کاربردی مشترک ... برای چند تا از دلايل. " من نمی فهمم چه معنی دارد. شما میتوانید پیشنهاد میکنم هیچ معتبر ارائه دهنده سرویس ميزبانی vbulletin ندارند که با مشکلات vbet؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

با سلام. تبليغات ما انجام نمی دهند برای هر سرویس دهنده ميزبان. در بازار وجود دارد كه تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات مناسب خواهد بود. همچنين اين پرسش نيست، اما در مورد vbulletin vbet، پس بهتر است تا از شما بپرسم vbulletin تيم را همراهي مي كند. اگر می خواهید ما برگرده تو شرکت ما سرویس دهنده است. ما هنوز هم فکر نمی کنم که ما يكي از بهترين است و بهترين پيشنهاد كرده اند. آن هم نه به اين معنا كه ما بد سرویس دهنده است. ساده توجه داشته باشيم، در حال توسعه محصول ما نه بر ميزبانی شركت مقايسه.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •