مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 6 از 6

موضوع : تنظیمات بنابراین پرداخت ترجمه ها برداشته نشده است

کاربر ارشد

Default تنظیمات بنابراین پرداخت ترجمه ها برداشته نشده است

من نه 100٪ مطمئن است من گران قیمت ترجمه ها پرداخت می شود گوگل از کش پایگاه داده حذف نمی کنم. من به وضوح نمی خواهید عبارات که ترجمه گردیده است که تا به حال در این مرحله حذف می شود از آنجایی که آنها بسیار پر هزینه است.

با این حال، به نظر می رسد که ترجمه هرگز 'تمام' خوشبختانه با وجود داشتن 6 زبان را فعال کنید. هر روز گوگل ترجمه از 500،000 کاراکتر (سهمیه بندی که من مجموعه ای) به بیش از 10 دلار (USD) یک روز صرف نیست.

آیا یک محیط است که من از دست رفته جایی است که باعث ترجمه به ترجمه چند بار وجود دارد؟ آیا می توانم هر گونه پیشرفت را به سیستم ساخته شده است به منظور کاهش تعداد ترجمه ها را که مورد نیاز به درستی ترجمه؟ به عنوان مثال، اگر یک عبارت است که در یک پست ترجمه شده است، و همان عبارت را در یک پست دیگر وجود دارد، همان عبارت فرستاده شده به گوگل دو برابر شده است؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

این بستگی به شما دارد پیکربندی حافظه پنهان پاك است يا نه. شما می توانید به سادگی برای غیرفعال کردن عملکرد پاک کردن حافظه پنهان با تنظیم admin cp - > حافظه پنهان vbet - > پایگاه داده حافظه پنهان بار دیگر برای زندگی (کل) به 0. یا در همان محل استراتژی پاکسازی کش به غیر فعال. همچنین مطمئن شوید که شما در پايگاه داده است.پاک کردن حافظه پنهان استفاده از پایگاه داده). لطفا توجه داشته باشید که به طور پیش فرض روی پایگاه داده حافظه پنهان است و پاك كردن خاموش است.

اگر شما حافظه پنهان خواهد بود که بتواند هم تمیز کرد که آمارها در مورد آن را در admin cp - > وظايف برنامه ريزی شده - > وبلاگ نويس وظيفه برنامه ريزی شده.

لطفا توجه داشته باشید که تمامی مطالب این است که ترجمه نشده است برای پر کردن کش. شما می توانید کمتر برای یک روز صرف، آن است که مشکل نیست، فقط کش را پر کنید تا کندتر است.

همچنین من پیشنهاد می کنم به پیکربندی ترجمه Apertium ها - که رایگان هستند. نه همه زوج های زبانی پشتیبانی می شوند، اما برای کسانی که Apertium خواهد شد قبل از گوگل برای انجام ترجمه انتخاب شده است. سرور Apertium نیست همیشه قابل دسترسی است، اما علم و تکنولوژی سیاسی می تواند اداره کند که - ما به سادگی همیشه اولین ارزان ترین گزینه را امتحان کنید و اگر آن را در دسترس نیست و سپس به یکی بعدی تغییر دهید.

و براى همين است كه من هم به پيشنهاد مايكروسافت را پیکربندی می کند ترجمه - ترجمه آزاد نيز وجود دارند با 2 ميليون شخصيت ها در ماه محدود كند. آن قدر نيست که شما هم خواهد شد اما اين هزينه ها کندتر - خردمند ديگر شما خواهد شد گوگل براي پرداخت 2 ميليون دلار آن شخصيت ها و در اينجا نيز مايكروسافت انتخاب خواهد شد اول اگر در دسترس نیست. پس apertium، سپس مايكروسافت، گوگل برای آن - اين است اگر همه ارائه دهندگان خدمات ترجمه پیش فرض دستور برای پیکربندی شده است. شما می توانید تغییر دهید اگر می خواهید در این دستور فایل های پیکربندی، ولی توصیه نمی شود.

اگر شما هر گونه سؤال لطفا فقط بپرسید.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 15-09-12 در 09:56.

کاربر ارشد

تشکر - من فقط آخرین نسخه را دانلود کردم و چیزهای جدید مایکروسافت کار. متاسفانه من می توانید 2 میلیون کاراکتر در حدود (ویرایش) 30 دقیقه استفاده کنید. اوه!
    آخرین ویرایش توسط tavenger5. 03-10-12 در 22:04.

کاربر ارشد

همچنین، من ترجمه ام در حدود 500K کاراکتر یک روز از طریق گوگل تقریبا به مدت یک سال در حال حاضر. این پول زیادی هزینه متاسفانه.

Quote نوشته اصلی توسط tavenger5 View Post
    همچنین، من ترجمه ام در حدود 500K کاراکتر یک روز از طریق گوگل تقریبا به مدت یک سال در حال حاضر. این پول زیادی هزینه متاسفانه.
    وای، شما به طور جدی؟
    365 روز * 10 دلار (500K کاراکتر perday) = $ 3،650

شما باید در انجمن بسیار بزرگ است که بیش از 3،650 دلار / سال، به دست آورده و بسیاری از پست ترجمه
    فوروم یا متوسط و حافظه پنهان vbet تنظیم نمی شوند درست است، بررسی کنید من هم نخ http://www.vbenterprisetranslator.co...ted-again.html ، همیشه پشتیبان و با مسئولیت شخصی، تشويق

توقیف

Quote نوشته اصلی توسط tavenger5 View Post
    هزینه ها در گوگل و مایکروسافت وابسته هستند، اما شما می توانید مقدار متن فرستاده شده برای ترجمه را کاهش دهد.
    براي كاهش هزينه هاي آنها ترجمه ها پرداخته لطفا ببینید اینجا.
    جدیدترین نسخه vbet یک گزینه جدید که کاهش می دهد، هزينه ترجمه: نمیدانم شماره ترجمهاست. شما از این گزینه در admincp - > vbet - > ترجمه گزینه ها.
    همچنین مطمئن شوید که شما باید کش مجموعه خوب تمیز.
    آخرین ویرایش توسط Marcin Kalak. 04-10-12 در 23:58.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •