مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : پرسش های متداول

توقیف

Default پرسش های متداول

من می خواهم در مورد پشتیبانی :
    چه چارچوب زمانی حمایت را پوشش می دهد؟
    که چگونه بسیاری از PPL می تواند پشتیبانی در مورد فعال تصدی مریض به من بدهید؟ یا قادر به پاسخ در انجمن

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

هیچ چارچوب زمانی برای پشتیبانی وجود دارد. هنگامی که شما مشتری ما هستند شما برای حمایت از ما است. البته هر زمانی که برخی از نسخه فعال تصدی منسوخ شود (بسیار قدیمی) پس ما به بروز رسانی ساخته شده است به مشاوره به عنوان نسخه های جدید راه حل برای مسائل قدیمی.

لطفا توصیف "PPL".

عضو جدید

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    لطفا توصیف "PPL".

PPL -- مردم

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

بدیهی است که ما هنوز به اندازه Jelsoft از تیم vBSEO بزرگ نیستیم در این لحظه من هستم صدا پشتیبانی رسمی و من ممکن است در این زمینه اگر آن مورد نیاز خواهد بود.

بیشتر پشتیبانی داده می شود هر روز ، 24 / 7 نیست ، بلکه هر روز. من نوشت : عمدتا ، به دلیل آن می تواند رخ دهد که در روزهای تعطیل و یا یک بار در تعطیلات آخر هفته چند پست خواهد شد صبر کنید کمی طولانی تر است.

امیدوارم این پاسخ شما را برآورده

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •