مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 2 Firstاول 12
نمایش نتایج: از شماره 11 به 19 از 19

موضوع : تلاش برای دوباره نصب فعال تصدی

ما فقط به پایان رسید نصب اصلی 4.2 (ارتقاء از V3). اصلی خود را به نظر می رسد کار خوب است.

ما نصب شده است vbet 4.4.6 .

Googletest نتایج:

شروع آزمون ترجمه برای گوگل API V2
    نتیجه تست :
    آزمون خطا: قادر به اتصال به 2001:4860:800 :: 5F: شبکه قابل دسترسی است
    زمان اتصال (MS): 150،134.716064

فقط صفحات خالی صفحه نمایش زمانی که ترجمه های درخواست شده و پاسخ * بسیار * آهسته است.

تیم شبکه من فکر می کند همه خوب است :-). اگر چیزی وجود دارد که من می توانم آنها را به نقطه ای از دلیل سیستم من اتصال به API گوگل را؟
    آخرین ویرایش توسط hmspain. 18-06-12 در 16:55. دلیل : روشن کردن چیزی است که به کار خوب

اگر شما باید از طریق یک پروکسی اجرا، و سیستم من نیاز به تنظیمات پروکسی ... که در فعال تصدی این تنظیم کنم؟

curl_setopt ($ اتصال، CURLOPT_PROXY، 'http://proxy.mydomain.com:nnnn/')؛

اضافه شده به vbenterprisetranslator_functions.php و vbenterprosetranslator_class_translator.php درست بالای هر خط CURLOPT_URL به نظر می رسد برای انجام ترفند.

Default در حال پیشرفت است، اما از آن است که آهسته و ...

:-) مانع بعدی ... پرچم های ترجمه در نوشته ها ظاهر می شود. من چیزی به زبان اسپانیایی نوشته شده ... و به آنها می گویند "ندا". من انتظار داشتم که پرچم نشان می دهد که زبان اصلی، ترجمه به انگلیسی و متن اصلی در زیر. نگه دارم و بیش از بیش و بیش از این تنظیمات است، اما من نمی توانم به نظر می رسد به شکل مسائل را.

پرچم در حال حاضر در بالای صفحه نمایش داده شود، و اگر شما در یک کلیک، آن را ترجمه صفحه ای که به زبان ... حال پیشرفت است. اما نصب است که هنوز هم "حق" نیست ...

بازنشسته ؛)

سلام ،
    می تواند به شما لطفا به من بگویید، فقط تا مطمئن شوید، در صورتی که شماره پروکسی حل شده است.

در مورد پست قبلی شما - لطفا به من بگویید که دقیقا چه چیزی کار نمی کند در حال حاضر، و با آنچه که می تواند به شما کمک کنم.
    همچنین، لطفا به یاد داشته باشید که موضوع جدیدی برای هر موضوع جدید باز کنید

کمک من نياز بيشتري به اين. با اضافه كردن يك خط اصول غيراخلاقي خم، موفق شدم به کار vbet، اما پرچم نشان نمى دهد به فرستندگان اين فرد (تنها جایی که من تعیین شده در صدر). کلیک کنید اگر من روی یکی از بالای پرچم، ترجمه اجرا می شود.

آخرین باری که من این کار را کردم، من هیچ تنظیمات خاصی برای گرفتن پرچم در ارسال های فردی نمایش به یاد ندارد. من :-) متوقف کرد.

Quote نوشته اصلی توسط m_jankowski View Post
    سلام ،
    می تواند به شما لطفا به من بگویید، فقط تا مطمئن شوید، در صورتی که شماره پروکسی حل شده است.

در مورد پست قبلی شما - لطفا به من بگویید که دقیقا چه چیزی کار نمی کند در حال حاضر، و با آنچه که می تواند به شما کمک کنم.
    همچنین، لطفا به یاد داشته باشید که موضوع جدیدی برای هر موضوع جدید باز کنید
    من * * من فکر می کنم که من اصلأ مسئله حل نشده باشد. آیا شما ديگر مشکلات مشتریان اصلأ؟ چه کار به کار کردن در اين مورد چيست؟ تا آنجايی که من می توانم، نه گزینه vbet است برای تنظیم اصلأ.

"راه حل" من ممکن است باعث بروز مشکلات دیگر، بنابراین من نیاز به دانستن :-).

من قرار داده شده:

curl_setopt ($ اتصال، CURLOPT_PROXY، 'http://foo.com:nnnn/')؛ (foo.com پروکسی من است، و NNNN شماره پورت است)

در مقابل هر خط CURLOPT_URL. خیلی ظریف است.

---

در این ترجمه نقطه از آثار پرچم بالا، اما خیلی آهسته پاسخ.

من هیچ پرچم خود ارسال ها را ببینید.
    آخرین ویرایش توسط hmspain. 21-06-12 در 17:44.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

ما هر موضوع را با پراکسی های ذکر شده در قبل از هرگز. بنابراین شاید هیچ کس آن را با استفاده از پراکسی های و یا شماره های خاص به تنظیمات سرور خود را.

بزرگ که شما را در حل این مسئله است. شماره جدید شما در حال حاضر موضوع جدید باز وجود دارد و من در حال حاضر ارسال پاسخ شما. لطفا یک موضوع، به ازای هر یک موضوع - این به شما این امکان را می دهد که ما را به مدیریت بهتر مسائل.

ما آنها را نمی توان از مسائل تغییرات انجام شده. چون که من اين است تنها مختص پیکربندی سرور به شما. فقط بررسی چند vbet عمل مى نمايد و چه دیده اید ترجمه عمل مى نمايد.

آیا شما نیاز به کمک بیشتر با شماره؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

بدون پاسخ - در نظر گرفته این مسئله از دست رفته است. اگر نیست لطفا از نوشتن در این موضوع

صفحه 2 از 2 Firstاول 12

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •