مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 3 123 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 22

موضوع : همه ترجمه ها متوقف کار -- تمام موضوعات خالی وقتی پرچم کلیک

عضو جدید

Exclamation همه ترجمه ها متوقف کار -- تمام موضوعات خالی وقتی پرچم کلیک

من هر گونه تغییر را ندارد. من در تالار گفتگو vBulletin 3.6.8 با vBET3.4.1 هستم.

آیا گوگل API ترجمه و یا چیزی آن؟

عضو جدید

من فقط ارتقا به vBET 3.5.2 صفحه ترجمه من به طور کامل خالی است. چه هستم من از دست رفته؟

عضو جدید

خوب است. من این googletest.php در حال اجرا است. به نظر می رسد مانند من توسط گوگل به حالت تعلیق در

شروع آزمون ترجمه برای گوگل API V1
    نتیجه تست : {"responseData" : تهی ، "responseDetails" : "شرایط مظنون به تخلف خدمات لطفا http://code.google.com/apis/errors." ، "responseStatus" : 403}
    خطا تست :
    زمان اتصال (MS) : 566.118164062

عضو جدید

آزمون API مایکروسافت من به نظر می رسد خوب است. باید علم و تکنولوژی سیاسی من نیست هنوز هم با مایکروسافت API ترجمه؟

ترجمه شروع آزمون کارشناسی ارشد
    نتیجه تست : ï »¿" سلام "
    خطا تست :
    زمان اتصال (MS) : 492.813964844

بازنشسته ؛)

سلام ،
    بله می تواند اما تست شما می تواند گمراه کننده است ، چرا که ترجمه آن را آزمایش فقط در یک ثانیه
    لطفا می تواند شما را بررسی :
    -- به شما در تنظیم بود
    ادمین سی پی -> علم و تکنولوژی سیاسی -> ترجمه -> استفاده از گوگل تنها: NO
    -- شما به روز رسانی = آپلود دوباره پوشه آپلود یک بار --> vbet_translation_options در صورت عدم لطفا ، انجام این کار

عضو جدید

بله من "گوگل تنها استفاده : NO" و من آپلود پوشه vbet_translation_options.

حال اگر پرچم به اعضا کلیک میکنم از من ، من خطا زیر :

کشنده خطا : فراخوان به تابع تعریف نشده save_settings () در / صفحه اصلی / smera / public_html / ایجاد انجمن ها / شامل / vbenterprisetranslator_class_translator.php در خط 28

من مبهم به یاد داشته باشید شروع کردم به گرفتن بالاتر از خطا بعد از من ساخته شده برخی از تغییرات بر اساس توصیه پرسش و پاسخ در عملکرد. احساس آن ممکن است مربوط به کش حافظه یا چیزی
    آخرین ویرایش توسط myandy99. 30-10-11 در 19:00. دلیل : جزئیات بیشتر

بازنشسته ؛)

آیا شما حذف / ویرایش هر گونه فایل های (به غیر از برای ادغام انجمنهای تخصصی و)
    آیا می توانید لطفا به من بگویید که مرحله (پرسش و پاسخ اشاره عملکرد) ساخته می شد؟
    اگر شما هر یک از این PM لطفا به یاد داشته باشید که دسترسی شما را به من جزئیات آن را در سرور شما را چک

عضو جدید

من به یاد داشته باشید این مشکل رخ داده است پس از من از هیچ کدام را به چیزی تغییر حافظه کش. اما در حال حاضر حتی اگر من تغییر حافظه کش به 'هیچ' مشکل هنوز وجود دارد

من حذف / ویرایش هر گونه فایل (غیر از ادغام انجمنهای تخصصی و)
    آخرین ویرایش توسط myandy99. 01-11-11 در 13:22.

عضو جدید

خط از کد که خطای مهلک رخ می دهد ، به نظر می رسد به شرح زیر است. آیا می توانم برخی از پاسخ؟

Code:
    save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

بازنشسته ؛)

شما خطا به نظر می رسد به دلیل سیستم نمی توانید پیدا کنید تابع save_settings که تابع اصلی است و باید در adminfunctions_options.php حالا من نمی دونم چرا نمى توان يافت، مورد تجديد نظر قرار دهد لطفا reupload vbet همه فایل ها، يا لطفا برگرده به من دسترسی به جزئیات، و من آن را بررسی كنید.
    به سختی ممکن است این خطا با تغییر مقدار حافظه کش را برانگیخته بود

صفحه 1 از 3 123 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •