مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : فعال تصدی 3.5.2 منتشر شد

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default فعال تصدی 3.5.2 منتشر شد

سلام

امروز ما برای شما نسخه جدید. از آنجا که در زمان گذشته ما به بهینه سازی چگونه ارائه دهندگان صف در حال کار. آخرین آزادی ارائه دهنده به عنوان در دسترس نیست که هر خطا رخ می دهد مشخص می شود. اما ما ما پیدا کنید که برخی از اشتباهات به این معناست که این سهمیه رسید (فاصله، سرور بیش از حد شلوغ و غیره). بنابراین در حال حاضر ما ارائه دهنده علامت گذاری به عنوان به عنوان در دسترس نیست تنها زمانی که به ما می گوید که محدودیت رسیده است پیغامی دریافت می. البته علم و تکنولوژی سیاسی هنوز چک هر 10 دقیقه ارائه دوباره در دسترس است.

گام تکمیلی اضافی - تنها اگر شما از نسخه به روز رسانی مورد نیاز کمتر از 3.5.1
    اگر شما تنظیمات را در vbet_translation_options تغییر نمی سپس دوباره محتوای آپلود یک بار به سرور خود بارگذاری کنید.
    کسانی که فایل پیکربندی شامل ارائه دهندگان خدمات به طور پیش فرض صف جفت زبان. اگر شما ساخته شده است برخی از تغییرات وجود دارد و شما می توانید دوباره آپلود و انجام تغییرات دوباره یا به صورت دستی تنظیم صف ارائه دهندگان ترجیح داده شده توسط شما (برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید).

جدید :
    • کش علم و تکنولوژی سیاسی مورد استفاده برای ترجمه RSS (قبل از لازم نیست زیرا از کش اصلی RSS، آن است که در حال حاضر به دلیل ترجمه ها پرداخت می شود)

اشکالات اصلاح شده :
    • برش بسیار بزرگ کلمات کلیدی (بسیار نادر)
    • شخصیت های برش 'امن UTF-8 در وسط
    • شخصیت های ویژه مایکروسافت برای ترجمه درخواست شکستن ترجمه

برنامه های بعدی عبارتند از:
    - همین کار را برای vBET4.x (در حال حاضر اجرا، در این هفته منتشر خواهد شد)
    - اضافه کردن پشتیبانی برای ترجمه API مایکروسافت پرداخت
    - اضافه کردن پشتیبانی از API های ترجمه دیگر در صورت امکان

لذت ببرید فعال تصدی!
    آخرین ویرایش توسط vBET. 20-10-11 در 02:16.

عضو جدید

در "(برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید)" بخشی از پست شما هیچ ارتباطی وجود دارد. OK آن را کردم: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8915

بلافاصله اطمینان حاصل کنید که برای آپلود محتویات یک بار "ارسال فایل" دایرکتوری را به من نیست، اما من مطمئن هستم که من آن را از کار.
    آخرین ویرایش توسط furnivat. 20-10-11 در 01:11.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

لینک افزود: - با تشکر از توجه

محتوا از آپلود یک بار ارسال به دایرکتوری فروم شما.

توقیف

Text automatically translated from: French to: Persian
    Translated text
    می خواهم بدانم چه نسخه ای از VB است لطفا از شما سپاسگزارم، و من متوجه است که شما هرگز چه نسخه ای شما فعال تصدی خود را
    Original text

بازنشسته ؛)

به طور کلی، نسخه های 3.x علم و تکنولوژی سیاسی اصلی 3.x و علم و تکنولوژی سیاسی 4.X اصلی 4.X ساخته شده است
    ما در حال تست vBET در آخرین نسخه vBulletin بنابراین vBET 3.5.2v خواهد شد در انجمن vBulletin 3.x خود را کار می کنند

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •