مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 1 از 1

موضوع : سوال در فیس بوک

عضو

Default سوال در فیس بوک

با سلام به همه.
    یکی از دوستان از من خواست برای ایجاد برخی از حساب های فیس بوک چون او قادر به انجام آن نیست (او رئیس با PC و...).
    خوب ، مشکلی نیست ، من فکر می کنم : بعضی از حساب های ایمیل جدید های مختلف ، نام و نام خانوادگی و همه چیز خوب است.
    پس از اولین حسابی از من بپرسید برای تایید با اس ام اس ، شاید آدرس آی پی من است؟
    تغییر ایمیل ، تغییر IP ، حذف کوکی ها ، اما آن همان است ، آن را همواره از من میپرسند شماره تلفن و تایید شده توسط اس ام اس.
    اگر مرورگر خود را عوض کنم من می توانم یکی از جدید ایجاد کنید اما در دومین مشکل ظاهر می شود دوباره.
    کامپیوتر اما چیزی تنظیم مجدد من : من فکر می کنم که در صورتی که کامپیوتر خود را عوض کنم شاید من مشکل مشابه داشته باشند.
    در این مرحله آن را یک مسئله شخصی برای من این است که : چگونه فیس بوک را درک می توانید که آن را همیشه من را که ایجاد یک حساب جدید و یکی دیگر از نه فردی است که ایجاد حساب اول خود را؟
    آیا می دانید که پارامتر استفاده از فیس بوک به درخواست و نه این شماره تلفن؟
    یکی دیگر از جای تردید نماند : اگر شما در یک نقطه اینترنت چگونه می توانم به شما برای اتصال؟ هر کس باید شماره تلفن همراه خود را درج کنید؟
    از شما به خاطر کمکتان ممنونم.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 19-10-11 در 10:05. دلیل : تبلیغات حذف

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •