مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 13

موضوع : مشکل با فعال تصدی

عضو جدید

Default مشکل با فعال تصدی

شده اند و در حال اجرا مترجم برای برخی از زمان، من به تازگی تمدید پروانه من. در حال اجرا vb3.8.3.

بعد از ظهر امروز، سایت من شروع به مردن هر چند دقیقه. شماره فرآیندهای پی اچ پی، php-FPM، در حال مرگ و بر نمی گردم. پس از چک کردن فایل های php-FPM ورود من در بر داشت که آن را در پایان هر یک از مراحل با یک خطا. من از کار افتاده علم و تکنولوژی سیاسی و سیستم آغاز شده در حال اجرا به خوبی و در این راه باقی ماند. بعد من نمیفهمد من باید تمام حافظه نهان، که من، دوباره فعال علم و تکنولوژی سیاسی و در نتیجه روشن است. این سیستم فقط در حال مرگ است. در این مرحله من نمیفهمد من به عنوان ممکن است به خوبی ارتقاء داده شده، بنابراین من دریافت آخرین نسخه امشب و ارتقاء را انجام.

من چک پیکربندی و تا به حال به rechoose زبان من شده اند با ترجمه. خارج از 6 زبان من به طور معمول ترجمه، تنها یک پرچم ظاهر شد حتی اگر همه 6 در پیکربندی انتخاب شدند. من php-FPM فرایندهای در حال مرگ را دوباره شروع.

هیچ چیز تغییر در پایان من به علت این امروز، آن را فقط تصمیم گرفت کار را متوقف کنید.

هر گونه افکار و یا پیشنهادات؟ همانطور که در حال حاضر، من می توانم آن را بدون کشتن سایت من را فعال نکنید.

بازنشسته ؛)

سلام
    Quote نوشته اصلی توسط Smaug View Post
    پس از چک کردن فایل های php-FPM ورود من در بر داشت که آن را در پایان هر یک از مراحل با یک خطا.
    چه خطا دقیقا apeared؟

خارج از 6 زبان من به طور معمول ترجمه، تنها یک پرچم ظاهر شد حتی اگر همه 6 در پیکربندی انتخاب شدند
    این یکی دیگر از موضوع لطفا برای باز کردن threa جدید، سریع من می تواند به شما تذکر می دهد:
    چک کنید اگر پرچم های نصب شده هستند که در راه admincp - > vbet - > پرچم همچنین در راه admincp - > vbet - > ترجمه : فعال کردن گزینه های ترجمه اگر نه، آن خواهد شد در پارس تولز خود را نشان داده شده است نمی

عضو جدید

Quote نوشته اصلی توسط r.dziadusz View Post
    سلام

چه خطا دقیقا apeared؟

این یکی دیگر از موضوع لطفا برای باز کردن threa جدید، سریع من می تواند به شما تذکر می دهد:
    چک کنید اگر پرچم های نصب شده هستند که در راه admincp - > vbet - > پرچم همچنین در راه admincp - > vbet - > ترجمه : فعال کردن گزینه های ترجمه اگر نه، آن خواهد شد در پارس تولز خود را نشان داده شده است نمی
    خطا:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    من به شما گفته که من پرچم در پیکربندی مجموعه. آنها را نشان نمی دهند. من شده است با استفاده از این نرم افزار برای یک سال، من می دانم که چه چیزی برای پیکربندی. چرا این verion ایجاد بیش از 100 گروه های کاربری ثانویه؟
    آخرین ویرایش توسط vBET. 20-10-11 در 13:01. دلیل : BBCode روشن افزود:

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

لطفا توجه داشته باشید که تنظیمات پرچم در علم و تکنولوژی سیاسی تغییر چون زبان های جدید اضافه شد. چند وقت پیش انجام شد، اما من که نسخه به روز رسانی را نمی دانند. همچنین تجدید نظر شما در مرورگر - شاید از آن است که فقط موضوع کش مرورگر می باشد. لطفا سعی کنید برای استفاده از F5 در IE، استفاده از مرورگر های دیگر و بررسی کنید چگونه به نظر می رسد. اگر پرچم هنوز هم قابل رویت نیست - لطفا این موضوع باز جدید برای موضوع جدید. شرح آن وجود دارد و ما PM جزئیات دسترسی - پیکربندی را بررسی کنید.

این نسخه بیش از 100 گروه ایجاد کنید. این 53 گروه را ایجاد می - یکی برای هر زبان. آن را توسط کاربران ما درخواست شده بود. این گروه ها به طور خودکار توسط علم و تکنولوژی سیاسی اداره می شود. سپاس ها است که شما می توانید آمار در مورد استفاده از زبان به طور پیش فرض، ارسال فقط به گروه خاص، مجموعه متوجه فقط برای گروههای خاص ... اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این گروه لطفا موضوع باز جدید است. 1 موضوع = 1 شماره.

رفتن به عقب به این موضوع. توصیف موضوع برای ما جدید است بنابراین ما GOOGLE و بر اساس اطلاعات موجود، این است که مربوط به وقفه دروازه 504 و شماره پیکربندی. لطفا بازی با پیکربندی فاصله خود را.

وقفه زمانی اتفاق می افتد که شما را در علم و تکنولوژی سیاسی به نوبه خود به دلیل علم و تکنولوژی سیاسی منتظر نتایج ترجمه از ترجمه. بنابراین این بخش نمی تواند نفوذ است - ما فقط نتایج 3rd حزب صبر کنید. ترجمه گوگل API V1 به زودی بسته می شود - آنها در حال حاضر تعیین محدودیت، بنابراین این امکان وجود دارد که آن را کندتر خواهد بود.

همچنین لطفا تنظیمات خود را برای admin cp - > vbet - > ترجمه گزینه - > تاخير بين ترجمه ها و مطمئن شوید که بیش از حد بالا نیست.

لطفا با استفاده از نکات (به خصوص تغییرات پیکربندی سرور برای ایست) و بگو که آیا شما نیاز به کمک بیشتر اینجا کلیک کنید.

عضو جدید

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    لطفا توجه داشته باشید که تنظیمات پرچم در علم و تکنولوژی سیاسی تغییر چون زبان های جدید اضافه شد. چند وقت پیش انجام شد، اما من که نسخه به روز رسانی را نمی دانند. همچنین تجدید نظر شما در مرورگر - شاید از آن است که فقط موضوع کش مرورگر می باشد. لطفا سعی کنید برای استفاده از F5 در IE، استفاده از مرورگر های دیگر و بررسی کنید چگونه به نظر می رسد. اگر پرچم هنوز هم قابل رویت نیست - لطفا این موضوع باز جدید برای موضوع جدید. شرح آن وجود دارد و ما PM جزئیات دسترسی - پیکربندی را بررسی کنید.

این نسخه بیش از 100 گروه ایجاد کنید. این 53 گروه را ایجاد می - یکی برای هر زبان. آن را توسط کاربران ما درخواست شده بود. این گروه ها به طور خودکار توسط علم و تکنولوژی سیاسی اداره می شود. سپاس ها است که شما می توانید آمار در مورد استفاده از زبان به طور پیش فرض، ارسال فقط به گروه خاص، مجموعه متوجه فقط برای گروههای خاص ... اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این گروه لطفا موضوع باز جدید است. 1 موضوع = 1 شماره.

رفتن به عقب به این موضوع. توصیف موضوع برای ما جدید است بنابراین ما GOOGLE و بر اساس اطلاعات موجود، این است که مربوط به وقفه دروازه 504 و شماره پیکربندی. لطفا بازی با پیکربندی فاصله خود را.

وقفه زمانی اتفاق می افتد که شما را در علم و تکنولوژی سیاسی به نوبه خود به دلیل علم و تکنولوژی سیاسی منتظر نتایج ترجمه از ترجمه. بنابراین این بخش نمی تواند نفوذ است - ما فقط نتایج 3rd حزب صبر کنید. ترجمه گوگل API V1 به زودی بسته می شود - آنها در حال حاضر تعیین محدودیت، بنابراین این امکان وجود دارد که آن را کندتر خواهد بود.

همچنین لطفا تنظیمات خود را برای admin cp - > vbet - > ترجمه گزینه - > تاخير بين ترجمه ها و مطمئن شوید که بیش از حد بالا نیست.

لطفا با استفاده از نکات (به خصوص تغییرات پیکربندی سرور برای ایست) و بگو که آیا شما نیاز به کمک بیشتر اینجا کلیک کنید.
    با تشکر برای پاسخ. با توجه به گروه ها، این دو در زبان ایجاد می شود، من در واقع 100 + جدید. من را به وقفه ها نگاه کنید.

لطفا برای باز کردن موضوع جدید برای موضوع گروه - توصیف آن وجود دارد و PM جزئیات دسترسی من به Admin CP شما و FTP. من آن را چک کرده و تصحیح آن. این نباید مانند آن - باید آن را 1 گروه در هر زبان. بنابراین چیزی اشتباه است.

عضو جدید

لطفا برای باز کردن موضوع جدید برای موضوع گروه - توصیف آن وجود دارد و PM جزئیات دسترسی من به Admin CP شما و FTP. من آن را چک کرده و تصحیح آن. این نباید مانند آن - باید آن را 1 گروه در هر زبان. بنابراین چیزی اشتباه است.
    من در نهایت به اطراف برای نصب مجدد بدست، من با استفاده از این نسخه را برای دانلود امروز.

من ضربه حد مایکروسافت تقریبا بلافاصله. ترجمه صفحه با مشتقات جزئی، نه در همه. Microsofttest.php خوب یک دقیقه خواهد بود و پس از آن آزمون نتیجه: ï »¿" نمایش TranslateApiException: شناسه است بر سر سهمیه بندی ID = 3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "دقیقه بعد من فقط 7 زبان برای ترجمه ارائه شده است.

از آنجایی که این هیئت مدیره بزرگ، پرداخت برای گوگل V2 عملی نیست. گمان می کنم مگر اینکه کسی را پیدا می کند یکی دیگر از آزاد راه، سایت های بزرگ از شانس.

بزرگ taht شماره شما از بین رفته است.

درباره ارائه خدمات پرداخت. ما می دانیم - ما می خواهیم به آن را دارند آزاد بیش از حد. در حال حاضر ما در حال آزمایش API ترجمه رایگان - Apertium. این است که مانند دیگران خیلی سریع و پشتیبانی از جفت کمتر زبان، اما آن رایگان است. ما هنوز هم برای ارائه خدمات دیگر به دنبال. نه تنها رایگان است. بنابراین شما گزینه های بیشتری داشته باشد.
    لطفا در نظر نادیده گرفتن برخی از صفحات (شاید اعضا صفحه، RSS و ...) - این می تواند helpfull.

عضو جدید

بزرگ taht شماره شما از بین رفته است.

درباره ارائه خدمات پرداخت. ما می دانیم - ما می خواهیم به آن را دارند آزاد بیش از حد. در حال حاضر ما در حال آزمایش API ترجمه رایگان - Apertium. این است که مانند دیگران خیلی سریع و پشتیبانی از جفت کمتر زبان، اما آن رایگان است. ما هنوز هم برای ارائه خدمات دیگر به دنبال. نه تنها رایگان است. بنابراین شما گزینه های بیشتری داشته باشد.
    لطفا در نظر نادیده گرفتن برخی از صفحات (شاید اعضا صفحه، RSS و ...) - این می تواند helpfull.
    من آن را unistalled و من شروع به دریافت چند اشتباهات DB هنگام مشاهده افراد آنلاین. نحو علم و تکنولوژی سیاسی در پرس و جو هنوز هم وجود دارد. من مجبور به نصب مجدد برای از بین بردن اشتباهات DB. چگونه می توانم مطمئن شوید که به کل اصلاح برداشته است؟

اگر خدمات رایگان تبدیل ماندگار، من آن را به عقب قرار داده شوید در حال حاضر، من می خواهم عزل تمیز را هر چند می خواهم.

پس از حذف شما نمی توانید هر علم و تکنولوژی سیاسی قلاب به کار می کند، زیرا آنها از پایگاه داده اصلی خود برداشته است. این هر چیزی در سمت چپ و سپس آن است گسل اصلی است که مسئول عزل است.

وقتی علم و تکنولوژی سیاسی را حذف کنید، لطفا به یاد داشته باشید همچنین برای غیر فعال کردن قوانین تغییر مسیر علم و تکنولوژی سیاسی از htaccess تغییر نام دهید. همچنین در صورتی که اگر شما با استفاده از سرور های قدرتمند پرشین کد یکپارچه سازی (فقط آپلود 2 فایل های اصلی) را حذف کنید. شما همچنین می توانید از فایل های علم و تکنولوژی سیاسی سرور حذف اگر شما می خواهید، اما این است که لازم نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •