مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 18

موضوع : لینک های انجمن = شکست

نمای دورگة

پست قبلی Previous Post   Next Post پست بعدی
    کاربر ارشد

Default لینک های انجمن = شکست

من چند انجمن که به عنوان لینک عمل می کند : برای مثال ، یکی از انجمن های گفتگو pentaxforums.com / lensreviews /.

وقتی که به یک زبان خارجی ترجمه شده ، ارتباط با زبان در URL بازنویسی ، یعنی به pentaxforums.com / SV / lensreviews / ، که به وضوح شکست را بر می گرداند. ثابت برای این وجود دارد؟ من ترجیح می دهم مسیر 301 htaccess تغییر نام دهید ، اجتناب کنند.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

خواهش ميکنم آروم باش . ما به خوبی می دانیم این وضعیت -- شما فقط نیاز به پیکربندی vBET مناسب

لطفا مجموعه ای در گزینه های فعال تصدی دایرکتوری انجمن شما و مطمئن شوید که شما کرده اند مناسب قوانین htaccess تغییر نام دهید (دایرکتوری نیاز دارید به آن اضافه شود که در کتابچه راهنمای توصیف).

کاربر ارشد

من مطمئن هستم که منظور شما چیست. همه چیز AFAIK به درستی در هر کتابچه راهنمای پیکربندی شده است.

برو به ADMIN CP --> فعال تصدی --> صفحه اصلی و مجموعه ای 'دایرکتوری انجمن'

کاربر ارشد

که در حال حاضر مجموعه ای است. من فکر نمی کنم مشکل من را درک کنید.

این تنها اطلاق ميشود که به محل های مذاکره آنلاین اقدام به عنوان پيوند. اگر يك فوروم به پوشه ای در پيوند با ساير تارنماها سايت من که در خارج از افغانستان، هيئت مديره اين /لانگ / هنوز هم اضافه كرد، در ميان محافل، به اين ترتيب در يك 404 خطا. واضح است که این قسمت از اين سايت نمي توان ترجمه با استفاده از vbet.

OK -- با عرض پوزش برای سردرگمی. من واقعا این موضوع را درک نکرده اند.

همانطور که من می توانم به صفحات انجمن شما ترجمه خوبی است.

در حال حاضر منطقه در خارج از دایرکتوری انجمن. همانطور که شما می توانید در این انجمن فعال تصدی پشتیبانی از ترجمه به منطقه خارج از دایرکتوری انجمن -- البته کسانی که این صفحه را به اصلی تولید شده است. بنابراین اگر مناطق خود را در خارج دایرکتوری انجمن اصلی شما قادر به ترجمه آن هستند.

چه چیزی مورد نیاز است :
    1. جداگانه. htaccess تغییر نام فایل در دایرکتوری که در آن هستند صفحات را برای ترجمه (شما قوانین مناسب در انجام دهند نه آپلود دایرکتوری)
    2. تمام URL در صفحات ترجمه شده خارج از دایرکتوری انجمن باید مطلق (شروع با HTTP) ، در غیر این صورت شما می توانید مسائل را با ردیابی ترجمه داشته باشند.
    3. اگر آن صفحات در برخی از زیر شاخه های دیگر (و نه در ریشه دامنه) و سپس شما باید به پیکربندی "نگه دارید راهنماها در AdminCP -> فعال تصدی -> صفحه اصلی

در صورت هر گونه سؤال آینده -- بپرسید

کاربر ارشد

moman -- من یک addon سفارشی که ترجمه خوب است. من آن را به "نگه دارید راهنماها

کاربر ارشد

من این کار را با فایل htaccess را امتحان کنید ، اما پنج دلار می گوید آن کار نخواهد کرد. بخش در مورد لزوما لازم نیست ترجمه در همه ، به عنوان آن بسیار تخصصی و فنی است ، بنابراین من فقط می خواهم به دور مشکلات را در فعال تصدی ترجمه که لینک های خارجی که در بخش های vB نه لزوما.

Quote نوشته اصلی توسط moman View Post
    من این کار را با فایل htaccess را امتحان کنید ، اما پنج دلار می گوید آن کار نخواهد کرد. بخش در مورد لزوما لازم نیست ترجمه در همه ، به عنوان آن بسیار تخصصی و فنی است ، بنابراین من فقط می خواهم به دور مشکلات را در فعال تصدی ترجمه که لینک های خارجی که در بخش های vB نه لزوما.
    من چک سایت شما. این خوب است -- فقط رفتن به انجمن شما ، قرار دادن برخی از ترجمه و ببینید که ردیابی به lensreviews اضافه...

کاربر ارشد

من اعمال قوانین htaccess تغییر نام دهید همانطور که در صفحهی راهنمای ترجمهها را اظهار داشت.

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true

RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    در حالی که این صفحه یافت نشد -- PentaxForums.com نمى گردد، صفحه 404 ترجمه شد (بدیهی است، زيرا در هيچ عنوان 'vbet وجود دارد)، و علاوه بر اين، از آن همه پيوند با ساير تارنماها در صفحه 404 بازگشت به vbseo crr اين كار متوقف شد.

بنابراین ، اجازه دهید تنها راه حل ساده تر و به خودمان سردرد را ذخیره کنید :

چگونه به لینک انجمن جلوگیری از ترجمه کنم؟

در حال حاضر ، PENTAX لنز را نقد کنید و مشخصات بانک اطلاعاتی -- صفحه اول بخش اصلی (لینک) به بازنویسی http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

من می خواهم لینک به بدون تغییر باقی می ماند.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •