مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : CSS شکسته

عضو جدید

Default CSS شکسته

سلام

من با استفاده از نسخه رایگان فعال تصدی با اصلی 3.8 و با استفاده از وب سرور NGINX است.

این قوانین بازنویسی من :
    Code:
    location = /forum {
            rewrite ^.+ /forum/ permanent;     }

location /forum {
    rewrite ^/forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ last;
    rewrite ^/forum/(ga|af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 last;

if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    }

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forum/(.*)$ /forum/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    وقتی که من لینک صفحه دریافت ترجمه می شود ، می بینم دایرکتوری فایل CSS مانند جایگزین شد :
    Code:
    /forum/tr/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    باید آن را
    Code:
    /forum/clientscript/vbulletin_important.css?v=387
    آیا کسی می تواند به من کمک کن؟

بازنشسته ؛)

سلام دوستان!
    لطفا به انجمن خود را به من پیوند دارند ، و می تواند شما را لطفا به من کل خود را نشان می دهد ، و فایل htaccess

عضو جدید

Quote نوشته اصلی توسط r.dziadusz View Post
    سلام دوستان!
    لطفا به انجمن خود را به من پیوند دارند ، و می تواند شما را لطفا به من کل خود را نشان می دهد ، و فایل htaccess
    من اصلا استفاده از Apache و من اصلا استفاده کنید. htaccess.This NGINX بازنویسی موضوع.

بازنشسته ؛)

با عرض پوزش ، می تواند شما را لطفا PM آدرس انجمن شما ، و دسترسی به سرپرست ، از آنجا که من باید برای بررسی آن را در محل.
    یک چیزی بیشتر ، شما با استفاده از آخرین نسخه از فعال تصدی
    آخرین ویرایش توسط r.dziadusz. 23-09-11 در 17:06.

بازنشسته ؛)

بدون پاسخ ، در نظر آن حل شده ، اگر شما سوال بیشتر در مورد این مشکل ، سوال کنید ، برای هر گونه مسائل دیگر لطفا برای باز کردن تاپیک جدید

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •