مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : photopost و VB خارجی برای فعال تصدی

عضو

Default photopost و VB خارجی برای فعال تصدی

خارجی چیزی VB برای کارهای فعال تصدی OK..

با این حال یک مشکل با photopost وجود دارد. اگر U photopost در DB همین کار را با VB و فعال تصدی و DB مختلف با استفاده از پلاگین ها که نشان می دهد عکس ها در vba_cmps به خطاهای موجود در صفحات ترجمه شده تنها

این از فایل PP به عنوان مثال است.

/ / $ لینک MYSQL_CONNECT = ("localhost" ، "$ dbuserid" ، "dbuserpassword $") و یا می میرند ("من نمی توانم اتصال به پایگاه داده.') ؛
    / / mysql_select_db ("pp_database") و یا می میرند ("می تواند پایگاه داده photopost را انتخاب کنید") ؛

خطا مانند vbet_pp_photos رو وجود دارد. اگر چه رو نشان می دهد این کار را با زبان طبیعی

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

لطفا به آدرس اینترنتی دقیقی که به صفحه با خطا -- ما نیاز به چک کردن خروجی HTML. آن اتفاق می افتد که تنها زمانی فعال تصدی با استفاده از DB های خارجی و یا مهم نیست که؟ همچنین بدهد پیام خطا دقیق لطفا.

عضو

وقتی زیر تغییر کش فعال تصدی DB خارجی ، اسکریپت ها که واکشی داده ها از پایگاه داده photopost (که به طور پیش فرض VB DB) فرض کنیم که PP در فعال تصدی DB. فقط در VB خارجی DB ، شاید فعال تصدی چیزی برای انجام با آن دارد و ممکن است نیاز به خط را ویرایش فوق در اسکریپت برای منعکس همیشه DB VB.

هشدار : mysql_fetch_row () : عرضه استدلال در / home / منابع در نتیجه خروجی زیر معتبر نیست... / public_html / ایجاد آلبوم / inc_features_cmps.php بر روی خط 67
    xxx_vbet.pp_photos 'جدول وجود ندارد

PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

// Number of photos to display
    $num_display 5

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

اگر آن اتفاق می افتد تنها زمانی فعال تصدی خارجی DB روشن است ، احتمالا پس از آن ما باید برخی از درگیری در اینجا. لطفا PM من CP ADMIN جزئیات دسترسی FTP ، و آدرس اینترنتی دقیقی که در آن من می توانم این موضوع را ببینید. من آن را را چک کرده و حل آن در محل (ما photopost در محیط تست ما ندارد). لطفا توجه داشته باشید که من آن را فردا بررسی کنید ، زیرا در حال حاضر در کشور ما به تاخیر افتاده است -- امیدواریم آن را برای شما OK است.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 16-09-11 در 22:33.

بازنشسته ؛)

بدون پاسخ ، در نظر آن حل شود ، اگر شما هر گونه سوال در مورد این موضوع سوال کنید ، من آن را دوباره باز خواهد کرد ، برای هر گونه مسائل دیگر لطفا برای باز کردن تاپیک جدید

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •