مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 2 Firstاول 12
نمایش نتایج: از شماره 11 به 20 از 20

موضوع : اشتباه برنامه نویسی در RSS

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

OK -- پس از آن این است که هنوز یک مسئله است؟ از آنجا که ما قادر به تولید مثل آن نیست.

دلیل احتمالی که چرا آن کار نمی کند و در حال حاضر آن است ، زیرا RSS کانال پیام های دیگری را نشان می دهد در حال حاضر است. پس از آن امکان پذیر است که بعضی از موضوع وجود دارد ، اما کمیاب است و ما نمی دانیم که در حال حاضر آنچه در آن است.

مطمئن -- آن را به دلیل فعال تصدی کش نمی باشد. -- RSS آن را کش اصلی خود را برای RSS کش فعال تصدی ترجمه در همه (به نظر می رسد برای عملکرد بهتر است) استفاده نمی شود.

من را ترک خواهد کرد این موضوع برای برخی از زمان باز است. همانطور که من نوشت : ما قادر به تولید مثل از آن را در کنار ما نیست. پس اگر من می توانم از شما درخواست لطفا نظارت بر کانال RSS خود و بررسی آن را از زمان به زمان. اگر شما این موضوع را دوباره پیدا کردن این امر می تواند برای کپی کردن و ما سایت های مرتبط را به هر پست که در کانال RSS خود را نشان داده شده بود. به این ترتیب ما قادر خواهد بود آن را به انجمن تست ما ، نگاه کنید به محتوای دقیق و کار بر روی آن. لطفا اقامت در ارتباط با این موضوع.

عضو

RSS هنوز هم خوب است. اما من به نظارت و گزارش اگر مشکل رخ می دهد دوباره.

Quote نوشته اصلی توسط krisp View Post
    RSS هنوز هم خوب است. اما من به نظارت و گزارش اگر مشکل رخ می دهد دوباره.
    همچنین این امکان وجود دارد که این مطلب به این اشتباه از کش های vB -- تولید قبل از به روز رسانی است. ما به برخی از اشکالات را در آینده ظاهر می شود.

عضو

یک مسئله وجود دارد :

اگر عنوان حاوی تگ زبان و بدن دارای منبع بدون تگ و سپس آر اس اس برای زبان مبدأ می میرد. RSS سپس نشان می دهد <؟ نسخه XML = "1.0" رمزگذاری = "UTF - 8"؟> هنگامی که منبع در واقع ISO - 8859 - 10

عنوان :

[* زبان = EN *] عنوان مقاله به زبان انگلیسی [* / زبان]

متن :

ISO - 8859 به 10 زبان منبع و بدون برچسب

(* در مثال درج شده)

یکی دیگر از مشکل های کوچک (اکسپلورر) : RSS برای منبع (ISO - 8859 - 10 زبان) (حتی زمانی که تحریک نمی بالا) می تواند در عنوان خط ربط را نشان نمی دهد : -- (خط تیره در عنوان برای زبان های دیگر نشان می دهد هر چند)
    آخرین ویرایش توسط krisp. 27-01-10 در 08:54.

BBCode در lanuguage وجود دارد. من فرض می کنم که منظور شما BBCode در langtitle است.

سوال این است که -- موضوع واقعا وجود دارد؟ آیا به نظر شما هر محتوایی اشتباه است؟...

vBET دوباره کد محتوای RSS زمانی که هر ترجمه ساخته شده است. بنابراین -- آیا شما مشکل و یا شما فقط فکر می کنم که می تواند یک مسئله وجود دارد؟ اگر شما مسئله و سپس لطفا خاص تر -- به ما URL و نقطه که محتوا اشتباه است. اين به ما کمک ميکنه که درستش کنيم

درباره خط تیره -- که دقیقا این نشانه؟ '_' یا '--' یا چیز دیگری... لطفا نقطه آن و به URL که در آن ما می توانیم آن را ببینید. همچنین این خط تیره را می بینید در منبع HTML غیر فعال؟ اگر بله ، پس آن را تنها راه چگونه IE آن را نشان می دهد.

عضو

اگر شما به من PM ارسال در زمانی که شما آماده نگاه کردن به آن ، من می توانید خطا را به طور موقت ایجاد کند.

شما یک URL موضوع باعث مشکل + لینک آر اس اس دریافت کنید.

عضو

خوب در اینجا به عنوان مثال برای من تالار گفتگو :

در حال حاضر شما RSS تغذیه است کار نمی کند : <! [CDATA [TGO]]>

خوراک آر اس اس شامل 2 تاپیک جدید :

1. یک موضوع با عنوان برچسب گذاشته شده توسط به زبان انگلیسی -- بدن برچسب : Engelsk برچسب titel

2. موضوع برچسب : URL = http://www.thegameonline.dk/showthread.php؟t=16631

شما می توانید کار RSS - خوراک در به راه کند.

الف) حذف تگهای عنوان موضوع : 1.
    یا
    ب) حذف موضوع 2.

من pm'd شما ورود کاربر برای نویسنده موضوع آن ، بنابراین شما می توانید وارد بخش مدیریت شوید ، سپس به تست

بزرگ با تشکر. من کاملا آن را ببینید در حال حاضر است. ما آن را بر روی سرور ما تکثیر و ما آن را برطرف خواهد کرد

فقط می خواهم شما بدانید که ما با موفقیت آن را بر روی سرور ما تکثیر ، پس از آن به زودی حل خواهد شد

اصلاح شود. در 3.3.2

لطفا برای تعمیر سریع آیش این دستورالعمل :
    1. باز کردن فایل / شامل / vbenterprisetranslator_class_externalParser.php
    2. کد :
    PHP Code:
    $this->outputResult[$this->index] .= $toTranslate;              
    if (
    false === $cdata) {
    $this->outputResult[$this->index] .= ']]>';
    }
    return