مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : موضوع را با نوار پیمایش قرار دادن بالا و vBstyle

عضو جدید

Default موضوع را با نوار پیمایش قرار دادن بالا و vBstyle

من می توانم یک عکس از مشکل من آپلود نمی کند چرا که محدودیت های تصویر بر روی سرور خود کوچک هستند SUPER. پس از آن را نگه می دارد عدم.

اما ، زمانی که من انتخاب نوار پیمایش بالا بر روی vBstyle من ، نوار با نام کاربری و غیره مشخصات ،.. گم شده است. این سبک به طور پیش فرض VB اتفاق می افتد نیست. مطمئن نیستید چگونه برای پیگیری کردن این مسئله است ، اما من می خواستم برای قرار دادن این بالاتر از نوار پیمایش به طوری که بیشتر قابل رویت است.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

به نظر می رسد مثل شما برخی از مشکلات را در سبک خود را. اگر به طور پیش فرض به خوبی کار میکند به این معنی است که فعال تصدی به خوبی کار میکند.

mt.character.restriction اضافه کردن پرچم و این بخش از کد :
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    فرض بر این است که محتوای $ اصلی -> templatecache ['نوار پیمایش'] شروع می شود با 'دلار final_rendered = .

آیا شما نیاز به کمک بیشتر در اینجا؟

عضو جدید

اجازه بدهید ببینید چه vBstyles در این باره می گوید.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

هیچ مشکلی -- اگر شما نیاز به کمک بیشتر فقط نوشتن

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •