مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : نادیده گرفتن کلمات در عنوان موضوع

کاربر ارشد

Default نادیده گرفتن کلمات در عنوان موضوع

سلام ،

من به شدت نیاز به این به عنوان ماهیت از این انجمن من به گونه ای است که اعضای من (صرف نظر از این انجمن تنظیمات زبان خود را) آلمانی را برای شرایط خاصی استفاده است. به عنوان مثال هیچ کس می نویسد : "تانک" است. همه آنها به لشکر زرهی المانی '، بنابراین من نیاز به نوشتن آن کلمه (به همراه صدها نفر دیگر) معاف از ترجمه. اگر کسی می نویسد "من تو را دیدم لشکر زرهی المانی دیروز" من باید لشکر زرهی المانی کلمه برای ترجمه نادیده گرفته میشوند.

من از یکی دیگر از پست می دانیم که شما با توجه به این که هیچ یک به نظر می رسد به آن نیاز دارند. خوب من برای یکی کار

ویرایش : من با استفاده از فعال تصدی 4.4.0
    آخرین ویرایش توسط norku. 18-06-11 در 11:48.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

OK پذیرفته شده است. ما در حال حاضر نادیده گرفتن قابلیت های اما در حال حاضر به عنوان مطالب تنها است. هنوز هم ما باید راه را نادیده بگیرد در عنوان بیش از حد ، بنابراین ما آن را اجرا خواهد کرد

توقیف

متاسفم برای اواخر پاسخ. در انتشار 4.5.2 این قابلیت اضافه شده است.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •