مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : بایگانی نقشه سایت : ژنراتور نقشه سایت اجرا شود نه به طور مستقیم : شما باید به سیستم وارد شده برای انجام این کار.

Default بایگانی نقشه سایت : ژنراتور نقشه سایت اجرا شود نه به طور مستقیم : شما باید به سیستم وارد شده برای انجام این کار.

میهمان گرامی ،
    من یک نسخه تازه از انجمن, میباشد, VbseoSitemap, Vbet--تمام نسخه جدیدترین در نصب http://www.bitcoins-deutschland.de (Bitcoins انجمن آلمان) .

حالا من باید برخی از مسائل serios با نقشه باشد.

1) من اغلب نمی تونم "باشد نقشه سایت گزارش" لینک رسیدن
    من باید برای ورود به سایت ، روی ok کلیک کنید و یا وارد و آن را می گوید لطفا ورود دوباره ، من ورود به سیستم ، سپس آن را می گوید دوباره لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و به همین ترتیب.

2) در چند نقطه می تواند ورود به موفق ، اما پس از آن خطا بعدی را دریافت کنم. من می خواهم برای اجرای ژنراتور نقشه سایت را از طریق "Gernerator اجرای" ، اما سپس آن را می گوید "آیا می توانم نقشه سایت اجرا کنید... (به عنوان مراجعه کنید).

من فقط این نقشه سایت می باشد تغییر :
    ادغام ژنراتور نقشه سایت -- انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی)

ویرایش :
    من نمی تونم همچنین از دکمه های دیگر مانند ورود : دانلود اینجا را کلیک کنید.... من نیاز به ورود به سیستم ، تمام وقت و سپس IM به عقب بر روی صفحه نمایش شروع نقشه سایت می باشد.

Edit2 :
    من از کار افتاده فعال تصدی و آن را هنوز کار نمی کند. من اصلا فکر می کنم در مورد خود من htaccess تغییر نام دهید.
    Code:
    RewriteEngine On
    RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    من فکر می کنم خود را نسبت به تغییر نقشه سایت کار برای فعال تصدی انجام شده است.
    آخرین ویرایش توسط wowglider.de. 17-06-11 در 14:02.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

اگر آن را خوب است برای شما و سپس جزئیات PM دسترسی لطفا -- چک آن را در محل.

پس اگر نه :
    1. مشکل ورود
    به احتمال قوی آن است که چیزی مشترک با فعال تصدی ، زیرا تغییرات کد فعال تصدی در داخل فایل می باشد و شما حتی می تواند به رسیدن به آن است.
    همچنین این صفحه ورود به سایت (Login) از CP بایگانی -- شما در گرافیک خود را وارد بخش مدیریت شوید ، -- آن را تا به هیچ چیز حتی با اصلی مشترک است.

توصیه من اینجا. لطفا کپی پرونده های یکپارچه میباشد. آنهایی اصلی بازیابی. VBET غیر فعال کردن برای یک لحظه. نظر vBET قوانین در .htaccess و چگونه آن را در حال حاضر رفتار را بررسی کنید. اگر همان که قبل از آن این است هیچ ارتباطی با vBET و تیم میباشد به شما داشته باشد. من می دانم آنها برابر فعال هستند اما این تبلیغات دروغ تنها (در صورت تمایل شما می توانید چیزی جالب را اینجا ببینید: آیا تیم باشد باور نمی).

هنگامی که شما از کار افتاده فعال تصدی داشته باشد ، قواعد اظهار نظر و تغییرات آنها را مجبور به شما پشتیبانی واگردانی. و پس از آن شما به راحتی به بازگشت به فعال تصدی به نوبه خود -- فقط قوانین uncomment در htaccess تغییر نام دهید ، بازگرداندن فایل های کپی شده ، و فعال کردن دوباره در CP مدیریت.

2) این مسئله همان 1 -- شما سست برای ورود اینجا و اعتبار بر روی سرور خود
    شاید آن تنها در بعضی از موضوع را با مرورگر شما است. لطفا سعی کنید کوکی های خود را برای تمیز کردن و یا استفاده از مرورگر های دیگر.

درباره Edit2 :
    اگر شما می خواهید به طور کامل فعال تصدی سپس غیر فعال کردن :
    1. غیر فعال کردن در CP مدیریت
    2. نظر قوانین در. htaccess تغییر نام دهید
    3. بازگرداندن فایل های بایگانی اصلی

همانطور که من نوشت : من هم شک آن را تا به هر چیزی مشترک با فعال تصدی. اما فعال تصدی شما غیر فعال کردن به طور کامل و صدور خواهد بود رفته ، پس لطفا PM جزئیات دسترسی و من آن را بررسی کنید (لطفا توجه داشته باشید که در هفته آینده من در تعطیلات هستم -- کمیل خواهد فعال در فروم).

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

یک چیزی بیشتر. لطفا به یاد داشته باشید که فعال تصدی ترجمه CP مدیریت حمایت نیست. پس این نیز می تواند این موضوع باشد. لطفا اطمینان حاصل کنید که اکانت مدیریت شما تنظیم زبان پیش فرض خود را در همان انجمن به عنوان زبان (یا نه در همه). و لطفا اطمینان حاصل کنید که شما در تب های دیگر انجمن ترجمه باز. در غیر این صورت شما می توانید تغییر مسیر در هنگام ورود در منطقه CP مدیریت.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •