مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 6 از 6

موضوع : عنوان ترجمه نشده در forumhome

کاربر ارشد

Default عنوان ترجمه نشده در forumhome

با سلام به همه متوجه شده ام که در forumhome عنوان تاپیک ها ترجمه نشده است (اگر شما نگاه کنید در حال حاضر در راهنما مایکروسافت آفیس -- مایکروسافت آفیس بحث و گفتگو -- برنامه نویسی VBA اکسل -- برنامه نویسی دسترسی ".... سلام" در پایین حرکت به انجمن معرفی شما تا به حال خواهد شد در یکی شروع می شود که در forumdisplay آن را به عنوان نشان می دهد "خوش آمدید ...." که خوب است) آن است که یک اشکال یا من mssed چیزی در هنگام به روز رسانی یا در اکنون یا htaccess تغییر نام دهید.؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

آنگونه که من عنوان خود را ترجمه شده است. درباره این یکی آن را نیز تغییر URL بین ترجمه. من می بینم که در صفحه اصلی خود و در subforum آن را نمایش عنوان کمی متفاوت است -- من فرض آن است ، زیرا عنوان در صفحه اصلی انجمن قطع. آیا این عنوان در BBCode در langtitle پیچیده است؟ (شما می توانید آن را با رفتن به ویرایش پیشرفته چک.

کاربر ارشد

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    آنگونه که من عنوان خود را ترجمه شده است. درباره این یکی آن را نیز تغییر URL بین ترجمه. من می بینم که در صفحه اصلی خود و در subforum آن را نمایش عنوان کمی متفاوت است -- من فرض آن است ، زیرا عنوان در صفحه اصلی انجمن قطع. آیا این عنوان در BBCode در langtitle پیچیده است؟ (شما می توانید آن را با رفتن به ویرایش پیشرفته چک.
    بله ، اگر پست من مشاهده در پیشرفته حالت ویرایش آن را تا به این [langtitle = ES] سلام TODOS [/ langtitle] ، به عنوان شما می توانید مراجعه کنید آن را عنوان طولانی نیست تا من انجام می دانم که نیست به همین دلیل آن را باید شود ناقص و سپس نشان دادن ترجمه نشده ؟

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

من سعی خواهد کرد آن را تولید مثل در فروم تست من

کاربر ارشد

خوب منتظر شنیدن از شما

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط Simon Lloyd View Post
    بله ، در صورتی که پست به نظر من در حالت ویرایش پیشرفته است با سلام به همه ، همانطور که می بینید این یک عنوان طولانی نیست ، بنابراین من نمی دانم چرا از آن باید کوتاه و پس از آن نشان دادن ترجمه نشده است؟
    خوب -- به طوری که من آن را ببینید در حال حاضر ، هر مسئله وجود ندارد. این عنوان طولانی از جمله BBCode در است. بنابراین شما باید آن را اصلی کوتاه (همانطور که می بینید شما باید نقطه وجود دارد ، پس از آن کوتاه شده). فعال تصدی دارای کدهای ویژه ای می یابد که عناوین را با langtitle برش -- اگر چنین یافت و سپس پایان langtitle BBCode روشن اضافه شده است و عنوان ترجمه شده است. است که به همین دلیل زمانی که شما بر روی صفحه هستند ، شما آن را آنطور که باید باشد -- با اشاره به قطع شد تا عنوان کامل ترجمه شد. و زمانی که شما در صفحه اصلی تالار گفتمان دیدن آن را به عنوان آخرین پست سپس آن را اصلی قطع ، فعال تصدی آن دسته و عنوان برش ترجمه -- است که چرا شما نتایج ترجمه های دیگر (چیز دیگری ترجمه شد). همه چیز خوب است.

و همانطور که من به یاد داشته باشید آن است که در فروم خود را ترجمه شده است. من آنجا بودم و دیدم این -- این مسئله این بود که نتایج ترجمه های دیگر را در صفحه اصلی تالار گفتمان و در صفحه زیر انجمن بود.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از عنوان شما اصلی قطع ، و سپس رفتن به CP مدیریت و پیکربندی پارامتر اصلی مسئول برای این (عنوان موضوع تاریخ و زمان آخرین حداکثر شخصیت های نمایش داده شده).

لطفا به آن کمک کند و آیا شما نیاز به هر نوع کمک در آینده اینجا را کلیک کنید
    آخرین ویرایش توسط vBET. 29-06-11 در 18:06.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •