مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 17

موضوع : ، و فایل htaccess باید باشد؟

عضو جدید

Default ، و فایل htaccess باید باشد؟

Text automatically translated from: Turkish to: Persian
    Translated text
    فایل htaccess در نصب یک نوع جدیدی از پروانه خریدم ، اما نمی توانست.
    ، و فایل htaccess باید چگونه کمک olurmusunuz.

صفحه اصلی 4.1.3
    بایگانی 3.6.0
    فعال تصدی 423

با توجه به اتفاق نظر SEO URL را برای ایجاد یک لینک (برای مثال / EN / آدرس ')

Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    پرنده می تواند onuda نیست تا به تغییر آدرس با توجه به زبان
    Original text
    آخرین ویرایش توسط vBET. 30-05-11 در 10:03. دلیل : تصحیح BBCode روشن

عضو جدید

Translated text
    htaccess تغییر نام فایل ، می داند که چگونه به یک فروم برای این ویژگی های است؟
    Original text
    آخرین ویرایش توسط vBET. 30-05-11 در 10:05. دلیل : تصحیح BBCode روشن

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سلام. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد همه بازدید که چگونه به حمایت از لینک های SEO :
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1539

لطفا به آن کمک کند. در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر در مورد این موضوع -- لطفا فقط بخواهید

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

شما با استفاده باشد ، بنابراین استفاده از این یکی :

Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
    #RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    ثانيا، اگر می خواهید به تلفيق و vbet vbseo - خواندن ادغام از دستورالعمل های readme.html فایل را از انجام - - آپلود پوشه.

عضو جدید

Translated text
    من کجا هستم انجام این کار اشتباه است؟

فایل ها : Multiupload.com -- آپلود فایل های خود را به چند فایل از سایت های میزبانی وب!
    Original text

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

در مرحله اول ، بر روی تصویر خود را می توانید ببینید که شما از لینک ها جستجوگرها استفاده کنید ، بنابراین قوانین htaccess تغییر نام دهید از این پست استفاده کنید :
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8697

به یاد داشته باشید در مورد تنظیمات فعال تصدی در admincp -> فعال تصدی -> اصلی

عضو جدید

من با استفاده از لینک های جستجوگرها اما در mainpage.. هنگام کلیک کردن به موضوع این.. ارسال را به این لینک.. من ترتیب تمام تنظیمات شما می توانید این مطلب را در این فایل نگاه کنید که من قرار داده ، اما نمی تواند کار کند که من بهترین من..

سلام.

1. لطفا ارتباط برقرار خطا کل -- آن را بر روی تصویر بریده شده است.
    2. چگونه برای تولید مثل؟ از کجا برای رفتن در فروم خود را به آن را ببینید
    3. در این لحظه می بینم که در ترجمه انجمن شما کار نمی کند در تمام. هنگامی که من از رفتن به هر صفحه ترجمه شده صفحه ورود (حتی زمانی که صفحه است ترجمه نمی کنید آن را ندارید). همچنین بر روی صفحه شکسته من را در زبان کد پرچم تکرار را ببینید.

لطفا نصب کنید nevest نسخه فعال تصدی. من می دانم آن در نظر گرفته شده است ناپایدار ، اما فقط برای ویژگی های جدید -- شما لازم نیست که به نوبه خود از کسانی که در.

همچنین به عنوان فعال تصدی با بایگانی یکپارچه شده بود -- انجام ادغام نیز. همه دستورالعمل ها در فایل readme.html

لطفا اجازه دهید ما را بعد از نصب فعال تصدی nevest دانند و توصیف وضعیت واقعی مشکل (در صورتی که اشتباهات هنوز egsists ما نیاز به ارتباط برقرار کل).

اگر هنوز شکسته -- لطفا PM اطلاعات بیشتر برای ADMIN CP و FTP دسترسی به من -- من چک می کند تمام نصب و مراحل ادغام appropriatelly ساخته شده بود.

فقط آن را چک کردم روی سرور. vbet نمي تواند كار شما در فوروم، چون شما هم قد برافرازد دستورالعمل برای سومین لینک پس از تبديل آن به. تركة نيز دقيقا شما چه بايد نوشت كه محتوای شما .htaccess و فایل شما آن را ناديده گرفت. لطفاً دستورالعمل های داده شده قد برافرازد. شما باید تنظیم مقررات اضافی در .htaccess و تركة آن شما در همان اول - لطفا اینجا را ببینم. http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8705

لطفا این کار را انجام دهید! امور خارجه از این انجمن شما تغییر خواهد کرد زمانی که شما پاسخ که شما درخواست چشم پوشی است. ما می توانیم شما را در اینجا به صورت رایگان پشتیبانی و شما نکات و توضیحات دقیق به من بدهید. اگر شما فکر می کنم آن است که بیش از حد برای شما و سپس ما می توانیم آن را برای شما انجام وقتی که شما خرید خدمات نصب : http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

بنابراین برای آن کار 2 راه وجود دارد :
    -- خرید خدمات نصب -- $ 30 پرداخت و ما آن را برای شما.
    -- درخواست برای کمک و ما از شما حمایت برای نوشتن رایگان شما چه باید بکنید و شما انجام می دهید آن را به خودتان
    اما آن را نمی خواهد کار زمانی که شما از شما خواهد خواست چشم پوشی از پاسخ و به جای آن از دستورالعمل آیش بخواهید دوباره. لطفا آیش دستورالعمل. اضافه کردن قواعد فعال تصدی به شما فایل htaccess -- کمیل در حال حاضر به شما محتوای کامل شما وجود دارد باید داشته باشند و اشاره که در آن به دنبال دستورالعمل های ادغام با باشد.

OK -- تغییرات مورد نیاز را در فایل های ساخته شده. لطفا ما باشد CP. همچنین مطمئن شوید که شما نصب CURL و کتابخانه ICONV شده -- کسانی که لازم است و در این لحظه حتی ساده googletest.php صفحه در حال اجرا است -- خطای سرور داخلی وجود دارد. لطفا PM برای جزئیات بیشتر به استفاده کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •