مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : اجتناب از غلط املایی

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default اجتناب از غلط املایی

یک چیز مهم است که برای جلوگیری از غلط املایی. بشر می تواند پیدا کردن آنچه که به زبان او نوشته شده است. اما بوت ترجمه (حتی از گوگل ) هوشمند برای فرضیات ساخته شده است که او می داند چه باید نوشته شود ، اما نمی باشد. سردبیران بنابراین که تاکید کلمات اشتباه بسیار مفید برای حفظ محتوای در دسترس در با کیفیت بالا ترجمه

عضو جدید

HM.. چگونه می توانم شما را کاربران نوع را درست؟ من می دانم که برخی از کاربران با استفاده از کلماتی مانند "اور" و "afaik" ، و غیره.. من حدس می زنم به اجرای چیزی که تصحیح آن دشوار خواهد بود.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

سخت نیست. مرورگرها قبلا املای درست. وقتی که من نوشتن این پیام من با دیدن رنگ قرمز زیر خط دار خط بر روی هر کلمه است که اشتباه است. و من حتی نکات برای اصلاحات فقط در ورد دوست

درباره "لهجه" خاص و یا کلمات زیر کشت -- مانند زیر در هر فرهنگ مردم یادگیری لغات جدید در زمانی که آنها تبدیل به بخشی از این فرهنگ فرعی (بدون توجه به این که در زبان مادری خود و یا نه). بنابراین کاربران خارجی واژه هایی بسیار سریع تشخیص -- شاید پرسیدن چه معنی می دهد در گدایی ، اما آنها آن را درک خواهد کرد

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •