مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : Mcached به عنوان حافظه نهان

عضو جدید

Default Mcached به عنوان حافظه نهان

من می دانم که آن را در حال حاضر پیشنهاد شد ، اما من می خواهم این ایده را به ضربت. برای من کاملا "باید" را برای ویژگی هایی در انجمن های بزرگ. من سعی کردم به بازنویسی فعال تصدی به استفاده از آن ، اما پس از یک نگاه سریع در کد شما دادم. چرا شما به استفاده از برنامه نویسی شی؟ بسیار آسان تر به کد و تغییر اسکریپت ها با آن است. من معتقدم که این امر می تواند 5 دقیقه. کار به کد یکی دیگر از مکانیزم ذخیره هنگامی که آن را در یک کلاس استاندارد باشد.

انجمن گفتگوی پرشین تصدی مترجم (فعال تصدی) ستاد

ما در حال کار در حال حاضر بر روی این گزینه

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

همان طور که کمیل نوشت : -- ما در حال کار بر روی آن بطور دقیقتر من کار بر روی آن در این لحظه ما می خواهیم برای حمایت از :
    -- Memcache
    -- APC
    -- xcache
    -- eaccelerator

اگر از آن خواهد شد در نسخه بعدی گنجانده شده پس از آن قطعی خواهد شد به عنوان قابلیت های بتا مشخص شده اند. این است که تصمیم گرفته نشده است آن را در نسخه بعدی و یا یکی از پس از آن می شود. همچنین اگر از آن خواهد شد در نسخه بعدی ما هنوز هم تصمیم گرفته نمی خواهد آن را به طور کامل پشتیبانی می شود و یا فقط برای کش مهمان برای آغاز.

به عبارت کوتاه -- ما به شما این قابلیت می دهد ، هنوز هم مطمئن نیستید آن را در نسخه بعدی

عضو جدید

اگر شما تا به حال کلاس شی کش مناسب و معقول اضافه کردن بعدی cacheing انبارها خواهد بود صلح از کیک.

توقیف

متاسفم برای اواخر پاسخ. در انتشار 4.3.0 این قابلیت اضافه شده است.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •