مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 2 از 2 Firstاول 12
نمایش نتایج: از شماره 11 به 17 از 17

موضوع : فیس بوک مانند باتن

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

من می بینم چیزی شبیه به آن... شاید آن چیز دیگری را با توجه به کشور کاربر. در وسط (بین جستجوی گوگل و دکمه برای اهدای) من می بینم بعضی از عکس با متن "من دوست دارم این" به زبان های لهستانی. لطفا به این یا چیز دیگری. اگر چیز دیگری -- لطفا به من شات روی صفحه نمایش از این انجمن کامل و نقطه ای که آن را به من بدهید. من thung تا تصویر را ببینید...

کاربر ارشد

بله ، که فیس بوک مانند دکمه است.

هنگامی که آن کلیک کنید صفحه انجمن در پروفایل فیس بوک خود را دوست دارد.

این تفاوت که همیشه دوست دارد نسخه انگلیسی URL ترجمه نشده است.

همانطور که می بینیم واکنش می دهد و فیس بوک در مرورگر تنظیمات زبان -- من آن را به زبان لهستانی است. همچنین پس از کلیک روی من می بینم فرم ورود به زبان لهستانی است. بنابراین آیا شما واقعا نیاز به هر گونه ادغام اینجا؟...

اگر شما می خواهید برای قرار دادن ارزش زبان وجود دارد و سپس برای اولین بار چک نام صفت برای زبان مورد استفاده در فیس بوک لطفا. همچنین آنها با استفاده از کدهای زبان پیدا کنید. اگر بله ، پس به سادگی در قالب که در آن شما ارسال IFRAME تغییر IFRAME SRC ارزش ویژگی و وجود اضافه کردن کد زبان است. مقدار ذخیره شده توسط vBET در _REQUEST $['زبان'] - در قالب لطفا _REQUEST $[زبان] استفاده کنید.

همچنین توجه داشته باشید که محتوای IFRAME به عنوان بخشی از صفحه شما توسط ربات گوگل درمان لطفا. برای ربات ها در هر IFRAME صفحه مجزا -- هر یک از این دو حوزه را مشخص می تواند به طور جداگانه نمایه. بنابراین نمایه سازی ربات ها صفحه شما را به مطالب در نظر گرفتن IFRAME را -- آن را به عنوان پیوند دارند درمان می شود.

لطفا به آن کمک کند.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 02-11-10 در 15:13.

کاربر ارشد

شما را نمی فهمید. آیا شما فیس بوک؟ هیچ نظری ندارم این را با نام robots.txt و گوگل است. این است که فیس بوک مانند دکمه ، از زمانی که تحت فشار مانند وب سایت در صفحه فیس بوک خود را به شما نشان می دهد ، بنابراین دوستان خود و سپس آن کلیک کنید و شما ترافیک از فیس بوک.

اجازه بدهید توضیح بدهم بهتر ؛

کلیک بر روی دکمه مانند برای اسپانیایی (ES)

در فیس بوک من لینک نسخه انگلیسی (FA)

بله -- من را درک نکرده اند. من تو را دیدم صفحه ورود به سایت فیس بوک که در حال حاضر به زبان لهستانی بود و من فکر کردم که منظور شما این ترجمه است. همانطور که من می بینم شما می خواهید برای دیدن لینک به صفحه ترجمه شده خود را. لطفا برای من یک لحظه ای که دوباره در این IFRAME شامل به من بدهید.
    آخرین ویرایش توسط vBET. 04-11-10 در 19:50.

OK SO -- شما باید این کد را تغییر دهید (از موضوع باشد) :
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    به این یکی (تست شده) :
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    لطفا به آن کمک

کاربر ارشد

من ساخته شده است که تغییر ، اما زمانی که من می خواهم یک آدرس transted آن را در صفحه فیس بوک من به عنوان نشان می دهد :

دیو را دوست دارد http://www.facebook.com/forums/da/ در facebook.com.

این کاملا اشتباه است.

با تشکر.

صفحه 2 از 2 Firstاول 12

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •